Prostřete si vánoční atmosféru s luxusním textilem Garnier Thiebaut

Francouzská značka Garnier Thiebaut přichází s dvěma originálními vánočními kolekcemi. Obě dodávají sváteční tabuli nezaměnitelnou atmosféru a vztahují se k tradicím. Přesto jsou naprosto odlišné. Vyberte si tu svou, která rozzáří váš domov slavnostní náladou.

Luxurytable.cz GARNIER THIEBAUT NOEL ETOILE ROUGE UBRUS 365x175 cm 9970 Kč image

Hlavním motivem kolekce Poinsettias Vintage je vánoční hvězda. V doprovodu cesmíny či jmelí tvoří nezaměnitelnou vánoční kytici. Jako nádherné umělecké dílo se květiny nepravidelně rozprostírají po textilním plátně. Kolekce Noel Etoile Rouge kombinuje dvě tradiční vánoční barvy – červenou a zelenou – v originálně pojatém motivu zasněženého lesa. Hluboké výrazné barvy podtrhnou jakýkoliv vánoční dekor a velmi si rozumí se svíčkami. V této kolekci najdete kromě obvyklého běhounu, prostírek či ubrousků také zástěru.

Luxurytable.cz GARNIER THIEBAUT POINSETTIAS VINTAGE UBRUS 255x175 cm 4810 Kč image

Ubrusy z obou kolekcí je vyrobený ze stoprocentní bavlny a je ošetřený nepřilnavou a nešpinivou úpravou. Textil si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na

www.luxurytable.cz 

www.facebook.com/luxurytable.cz 

                         
                                                                         
 
                               

27. září 2022
Dnes má svátek Jonáš

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek