Soutěž o kosmetické produkty FROSCH

Pečující kosmetické produkty značky Frosch jsou na bázi přírodních látek s vyváženým složením a neudráním pH 5,5, a jsou tak vhodné pro každodenní použití i pro osoby s citlivou pokožkou. Sprchové gely ani tekutá mýdla neobsahují škodlivé chemické látky jako parabeny, ropné deriváty, mikroplasty nebo EDTA, zato jsou obohaceny o panthenol, výtažky z aloe vera, granátového jablka nebo mandlového mléka. Stejně jako všechny výrobky značky Frosch jsou produkty veganské, netestované na zvířatech.

Frosch darkove sady na výšku

Soutěžní otázka:

Co znamená německé označení produktů značky FROSCH v češtině?

Správnou odpověď pište pod heslem "FROSCH" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 4. prosince 2020

 

www.frosch-eko.cz

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

Frosch je již přes 30 let průkopnickou značkou na poli ekologie. Čisticí i pečující prostředky s logem zelené žabičky jsou šetrné k pokožce i životnímu prostředí. Ve své dlouholeté historii Frosch neustále zdokonaluje vývoj a výrobu čisticích a pečujících prostředků s ohledem na ekologii a stává se lídrem mnoha environmentálních projektů přesahujících mnohdy hranice daného průmyslu. Výrobky značky Frosch jsou v průběhu celého životního cyklu prokazatelně ohleduplnější nejen k životnímu prostředí, ale i ke zdraví spotřebitele. Ekologický přístup dokládají i získané certifikáty jako např. EMAS, Green Brands, Eco label a jiné. 

17. leden 2021
Dnes má svátek Drahoslav

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek