Oslavte APPLE DAY s novinkou AMUNDSEN FUSIØN CIDER a vyhrajte Amundsen set pro Vaši party

Oslavte APPLE DAY s novinkou AMUNDSEN FUSIØN CIDER
a vyhrajte Amundsen set pro Vaši party!

HankaSidersoutez

Soutěžní otázka:

 

Kolikrát destilovaná je vodka Amundsen:


a/ 4krát
b/ 5krát
c/ 6krát

 

Správnou odpověď pište pod heslem "AMUNDSENFUSIØNCIDER" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 21. listopadu 2019

 

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

 
Jablečná sezóna letos rozhodně nebude nudná. Napumpujte si šťávu do sychravého podzimu a oslavte 21. říjen, známý také jako APPLE Day, novými variacemi chutí.
Tradiční štrůdl od maminky nebo nový recept na jablečnou bábovku od kolegyně vás možná uspokojí, ale co se ještě trochu víc odvázat a pustit se do jablečných variací v tekuté podobě? Vyhrajte novinku Amundsen FUSION Cider, který vás nadchne svou jablečnou chutí jak samotný, tak v míchaných drincích. A pozor – rozhodně ne jen těch na ledu. S AMUNDSEN FUSIØN CIDER se můžete zahřát i během zimy ve formě originálního grogu.


Ovocný likér AMUNDSEN FUSIØN CIDER vytvořený na bázi unikátně jemné destilované vodky otevírá možnosti namíchat si originální drinky plné jablečné chuti.  Šťavnatá chuť jablek vás nadchne v kombinaci s dobrým tonikem nebo například se zázvorovým pivem. Co člověk, to nový nápad – užijte si podzimní novinku se svými přáteli a bavte se s chutí novými kreacemi.

 

Tipy na servírování:

CIDER SPLASH

HankaSidersoutez
Do 0,3 l sklenice plné ledu nalijte 0,05 l AMUNDSEN FUSIØN CIDER, přidejte citronovou šťávu a dolijte kvalitním tonikem.


AMUNDSEN CIDER GROG

HankaSidersoutez2
Do 0,3 l sklenice nalijte 0,05 l AMUNDSEN FUSIØN CIDER  a dolijte horkou vodou. Ozdobte plátky citronu a limetky.

20. září 2020
Dnes má svátek Oleg

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek