Soutěž o hrnky NESCAFÉ s motivy typických ranních nálad

Soutěž o hrnky NESCAFÉ s motivy typických ranních nálad

www.nescafe.cz

 

3D COPACK crema 02 hires1143 2
Rádi si vychutnáváte šálek lahodné kávy po ránu? Nebo naopak nestíháte, ale neumíte si představit, že by váš den začal bez rychlé kávy?  Ať už vaše ráno probíhá jakkoliv, v nové kolekci exkluzivní, limitované edice hrnků NESCAFÉ s motivy typických ranních nálad se najde úplně každý. Nepropásněte proto jedinečnou příležitost a zajděte do svého oblíbeného obchodu, kde si  můžete vybrat podle vaší libosti, co na vás nebo ostatní nejlépe sedí. Na pultech už jsou k dostání od začátku března a zásoby se rychle tenčí.


Odpovězte správně na otázku:

Kolik je ranních nálad vyobrazených na nových NESCAFÉ hrnkách?


Odpověď pište pod heslem "NESCAFE" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 30. dubna 2019

 

www.nescafe.cz

 3D COPACK classic 01 flat 3

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

3 výherce budeme kontaktovat mailem.


Nové hrnky s náladou od NESCAFÉ zpříjemní vaše ráno

 
   

Není nad to si po ránu vychutnat šálek lahodné kávy. O to větší zážitek přináší, pokud si jej můžete užít z designového hrnku. NESCAFÉ proto nyní přichází s exkluzivní, limitovanou edicí hrnků s motivy typických ranních nálad. Jste ranní ptáče či naopak nestíháte už od chvíle, co otevřete oči? Zajděte do svého oblíbeného obchodu a vyberte si podle libosti, co na vás nebo ostatní nejlépe sedí. Na pultech je najdete už od března.

 

Průběh ranních rituálů o člověku ledacos prozradí. Jednoduše by se ranní nálady daly shrnout do čtyř typů: ranní ptáče, mrzout, ospalec či věčný nestíhač. Přesně tyto typy nálad se staly inspirací pro nový design hrnků od NESCAFÉ. Na pultech obchodů je najdete zabalené společně s balením lahodné kávy NESCAFÉ CLASSIC 200 g či NESCAFÉ CLASSIC Crema 200 g. Ale pozor, jedná se o limitovanou edici, tak neotálejte a nasbírejte všechny varianty, dokud jsou. Nové hrnky tak mohou potěšit nejen vás, ale třeba i ranní ptáče ve vašem okolí.

 

NESCAFÉ CLASSIC a NESCAFÉ CLASSIC Crema jsou skvělými společníky, díky kterým doplníte energii a zpříjemníte si ráno. Zařaďte je do svých ranních rituálů a nalaďte se na pozitivní vlnu nového dne.

 

Doporučená maloobchodní cena za balení: 209, 90 Kč.

27. leden 2020
Dnes má svátek Ingrid

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek