Soutěž o CD s hity Michala Tučného

Soutěž o CD s hity Michala Tučného

VYCHÁZÍ VÝBĚR NEJVĚTŠÍCH HITŮ MICHALA TUČNÉHO -
SNÍDANĚ V TRÁVĚ

SU65572

Odpovězte správně na otázku:

 

Podílel se na sestavování  slavné kompilace Snídaně v trávě i sám Michal Tučný?


a)    Ano
b)    Ne

 


Pište pod heslem "michaltucny" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

do 30. března 2019

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo

Výherce budeme kontaktovat mailem

 

www.supraphon.cz


www.supraphonline.cz


 
Vychází obnovené vydání hitové country kompilace z roku 1993 s pěti bonusy a novým masteringem.
Na vznik tohoto alba vzpomíná i dcera zpěváka Míša Tučná.

Výběrů úspěšných písniček Michala Tučného (1947–1995) existuje řada, ale tento je výrazně posílen faktem, že vznikl ještě za jeho života a přispění. Časové rozmezí natočení a vydání nahrávek je ohraničené roky 1980 až 1989 a zachycuje zpěváka v podobě moderního country.

Jeho předchozí skvělé kapelové spolupráce rozhodně nebyly zapomenuty, ale tato kolekce skladeb s výtečně doprovodnými Tučňáky ho představuje v plné sólové síle. Se silným uměleckým i lidským partnerstvím a civilními texty Zdeňka Rytíře, ale také těmi vlastními či Miroslava Černého, Vladimíra Poštulky nebo Michala Horáčka. Drtivá většina těchto melodií patří mezi absolutní české i slovenské rodinné stříbro, dokonale zpívané slogany zdomácněly a Michal Tučný v tradičních džínových lacláčích trvale patří mezi kultovní figury naší populární hudby. Tato sestava rovné dvacítky písní jasně dokazuje, proč tomu tak je.

 

Album má nový zvukový mastering, booklet je obohacený o nové fotografie a zejména zde naleznete pět bonusových písní. Vydává Supraphon na CD i digitálně.

 

 

 

Zdroj, foto:
www.supraphon.cz


www.supraphonline.cz

 

25. srpen 2019
Dnes má svátek Radim

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek