Vyhrajte jeden z pěti kartonů Birell Botanicals

Soutěž: Vyhrajte jeden z pěti kartonů Birell Botanicals!

 Birell Botanicals jablko heřmánek zázvor 4

Soutěžte a vyhrajte jeden z pěti kartonů Birell Botanicals!

 

Otázka: Kolik dní zraje nápoj Birell Botanicals?


Pište pod heslem "birell" na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 25. dubna 2018

Nezapomeňte uvést celé jméno, adresu a telefonní číslo.
Výherce budeme kontaktovat mailem.

 

 

Ochutnejte novinku z řady nápojů Birell BotanicalsJablko se zázvorem a heřmánkem. Milovníci přírodního osvěžení jistě ocení její unikátní kombinaci chuti ovoce s jemnou hořkostí a osobitým aroma pečlivě vybraných ingrediencí. Svou jedinečnou postupně se rozvíjející chuť získává během 19denního procesu zrání, kdy se o ni sládci starají s takovou péčí, kterou u jiných nealko osvěžení nenajdete. Každá plechovka této neodolatelné novinky nabízí osvěžující kombinaci nasládlé chuti jablka a příjemně výrazného zázvoru, kterou harmonicky doplňuje heřmánek. Jejich mix přináší neobyčejný zážitek všem, kteří si rádi vychutnají dobré pití s originálními chuťovými kombinacemi.


Birell Botanicals reaguje na současný trend zdravého životního stylu a jeho chuť je typická pozvolným vynikáním jednotlivých ingrediencí, které se do nápoje přidávají postupně během varného procesu. Čistě přírodní nápoj poslouží jako příjemné osvěžení během náročného dne v práci i při zasloužené chvíli odpočinku. Navíc je díky nižší koncentraci obsaženého cukru než u podobných sladkých nealkoholických nápojů a limonád skvělou volbou i pro ty, kteří si hlídají svůj jídelníček.


Jablko se zázvorem a heřmánkem doplňuje dvě další příchuti Birell Botanicals – Bezový květ s citronem a tymiánem a Zelený čaj s jasmínem a bergamotem. K dostání je v běžné maloobchodní síti za 19,90 Kč.

 

 

 

 

Zdroj, foto: Birell

 

 

19. březen 2019
Dnes má svátek Josef

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek