Nikam nechoďte. Přijedeme k vám: s balíkem i pro balík

Poslat nebo vyzvednout balík není přece žádná věda. Díky řadě firem, které se přepravou balíků zabývají, máme slušný výběr možností. Jde tedy o to, abychom si vybrali tu, která nám nejvíce vyhovuje a má pro nás odpovídající služby.

 kuryrsamkova
Někdo rád využívá výdejní boxy, jiný preferuje osobní podání nebo vyzvednutí ve výdejním místě, pro někoho je výhodné řešit vše pouze on-line. Ale všichni chceme službu spolehlivou a přátelskou. Naším dnešní tipem pro vás je přeprava soukromých zásilek, tedy odborně C2C servis 123kurýr. Váš balík vyzvedneme přímo tam, kde si přejete a doručíme tam, kam potřebujete. Během 24 hodin a také včetně dobírky. Můžete podat v podstatě jakýkoliv (i nestandardní) balík až do váhy 50 kg.  A pozor! Totéž platí i pro balíky, které posíláte na Slovensko.
Žádné závazky! Zvykli jsme si na příjemné pořizování věcí na internetu. Co takhle nakoupit i dopravu balíku v e-shopu? Jde to. Na našem webu je pro vás připravena jednoduchá aplikace.
Vyplňte formulář obsahující základní údaje o zásilce a požadované služby (třeba dobírku). Na základě vašich údajů dojde k vypočtení ceny přepravy. Tu uhradíte přímo v pokladně e-shopu. Žádné smlouvy, žádné zásadní podmínky (pouze pozor na naše VOP, kde najdete věci, které opravdu nemůžeme převézt. Nebojte, moc jich skutečně není).

Balík dobře zabalte a připravte. Kurýr si ho vyzvedne nejdéle druhý pracovní den po tom, co přepravu objednáte.
Váš balík bude u příjemce do 24 hodin od chvíle, kdy si ho u vás vyzvedneme. A to platí o celém česko-slovenském území.
Všechny potřebné notifikace obdržíte vy i adresát formou SMS a e-mailem. Přepravu můžete sledovat na našem webu – stačí k tomu zadat číslo zásilky).
Sherlock Holmes by řekl: Jak prosté!
Tak co. Ještě váháte, anebo raději poběžíte s balíkem do podacího místa?

Více informací na: www.123kuryr.cz

 

25. září 2022
Dnes má svátek Zlata

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek