Ideální partner pro zdravou výživu a životní styl - TEFAL

Zdravě žije každý, kdo k pořádné dávce pohybu přidá hlavně zdravou stravu s velkým obsahem vitamínů. Jak snadno to zní, ale – všichni to známe…spěcháme ráno do práce a na první a nejdůležitější jídlo každého dne nezbývá čas. Máme skvělý tip, jak si pojistit dvě věci najednou: zdravou snídani z doporučené denní dávky ovoce a zeleniny si rychle a hladce připravíme s ideálním partnerem pro zdravou výživu, vysokorychlostním mixérem TEFAL InfinyMix+.

TEFAL Infinymix BL91HD31
Každý den bychom si měli dopřát vlákninu, blahodárnou pro trávení, která správně působí na náš organismus. Získáváme ji hlavně z ovoce, zeleniny, luštěnin a celozrnných potravin. Přípravě jídla a pohybovým aktivitám určitě nevěnujeme tolik času ve svém denním rozvrhu, kolik bychom měli. S vysokorychlostním mixérem InfinyMix+ (BL91HD31) zažijeme ten nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak si vychutnat dokonalou přípravu zdravých a lahodných receptů v pohodlí našeho domova. Díky vysokorychlostnímu motoru v kombinaci s technologií nožů Powelix Life technologie s působivým 1600W motorem, který dosahuje až 35 000 ot./min., lze připravit širokou škálu receptů, od smoothie až po dezerty. Zajímavé zkušenosti a inspiraci vám přináší TEFAL InfinyMix+ v nové kuchařce s více než 50 recepty. Díky pěti automatickým programům a manuálnímu nastavení je nyní příprava vašich oblíbených pokrmů snadnější než kdy předtím: zdravé smoothie, lahodné mléčné koktejly, zmrzlina, koktejlové nápoje, těsta na dezerty, humus a další dipy a mnoho dalšího. Nádoba z odolného tritanu o objemu 1,75 litrů má skvělou kapacitu pro společné vychutnávání smoothie doma — nebo si užijte lahodný a zdravý nápoj na cestě v praktickém 600ml tritanovém cestovním hrnku.

TEFAL Infinymix BL91HD31 2

 

Doporučená cena je 6 999 korun / 249 EUR

 

 

 

www.homeandcook.cz


www.homeandcook.sk

 

 

Francouzská rodinná firma Groupe SEB, na českém trhu známá díky značkám Tefal, Rowenta či Krups, se v rámci svého projektu zavazuje k Opravitelnosti výrobků po dobu 10 let – to platí již pro celých 95 % produkce společnosti.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek