Ovocný čaj se záplavou vitamínů TEEKANNE Multivitamin

Dobře vybraný ovocný čaj skrývá mnoho výhod. Kromě toho, že skvěle chutná a organismus dokonale zavodní, poskytuje také nezastupitelné látky plné zdraví a života – vitamíny! Perfektní chuťový mix zdravého ovoce v podobě konvičky čaje nabízí TEEKANNE Multivitamin, čaj s desítkou důležitých vitamínů, kdykoli připravený poskytnout vám příjemné ovocné povzbuzení.

cajmultivit
Milovníci ovocných čajů se nemusí dlouze rozhodovat, které ovoce si v horkém šálku právě dopřejí. TEEKANNE Multivitamin přináší tu nejlepší ovocnou směs nabitou vitamíny, která potěší chutí
i pozitivním vlivem na zdraví.


Spolu s tóny borůvek, pomerančů, šípků či jablek si s čajem dopřejete i vitamín C, superstar mezi vitamíny, bez kterého by se náš organismus jednoduše neobešel. K dlouhé plejádě přínosů vitamínu C patří rozhodně pozitivní vliv na imunitu či fakt, že přispívá k tvorbě kolagenu, důležitého proteinu pro naše cévy, kosti či zuby. Mezi 10 vitamíny v čaji TEEKANNE se skrývají i všechny ze skupiny B. Mezi nimi je např. zdravá kyselina pantotenová, která svědčí kůži, vlasům i nehtům, nebo vitamín B2, bojovník proti nervovému vypětí a vyčerpání. Ovocná směs obsahuje i nejdůležitější antioxidant v těle, vitamín E, který zpomaluje stárnutí.


Ovocný čaj navíc stojí za to vyzkoušet nejen jako klasický teplý nápoj, ale i zastudena, s ledem a snítkou máty jako příjemné letní osvěžení. TEEKANNE Multivitamin a jeho dlouhý seznam důležitých vitamínů je navíc perfektní možnost, jak svému organismu dopřát čajovou vzpruhou jen to nejlepší.


Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

    
Ovocný čaj TEEKANNE Multivitamin je k dostání za cenu 48,70 Kč.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek