Tip na posílení zdraví: Infuzní terapie zlepší imunitu a dodá energii vašemu tělu

 Tip na posílení zdraví: Infuzní terapie zlepší imunitu a dodá energii vašemu tělu

GHC infuzní terapie
Dlouhá karanténa a nedostatek pohybu mohou výrazně ovlivnit naši fyzickou i psychickou kondici, což oslabuje zdraví a nepřidá nám ani na dobré náladě. Dodejte tělu energii pomocí vitamínů a minerálů a začněte pravidelně navštěvovat infuzní terapie – doplníte tělu potřebné látky, posílíte imunitu a dopřejete si skutečný elixír zdraví.


Dostatek vitamínů a minerálů ovlivňuje významně naši mysl, vzhled a hlavně to, jak se cítíme. Mnoho vitamínů si ovšem tělo nedokáže vyrobit samo, a proto je podstatné hlídat si dostatečný příjem především ve stravě. Existují ale také výjimky jako je vitamín D, který se tvoří na slunci, a proto při častějším pobytu doma můžeme pocítit jeho nedostatek na náladě, celkové kondici a samozřejmě také na celkové vizáži.

GHC ovoce v infuzi
V čem se liší podávání vitamínů infuzí a výživovými doplňky?


Tělo miluje vitamíny a minerály a za správnou péči vám umí také poděkovat především mladistvou vitalitou, skvělou koncentrací a viditelně krásnějším vzhledem. Příjem dostatečného množství všech látek je pro mnohé z nás ovšem v běžném životním stylu problém, často nás nezachrání ani výživové doplňky. „Například u vitamínu C výživové doplňky dodají z účinných látek jenom zlomek, který běžně obsahují například citrusy. Infuzní aplikace podává vitamín C přímo do krve, kde se nejlépe vstřebá a dosáhnete tak maximálního efektu,“ říká lékařka z Kliniky GHC Praha.


Snadno a rychle


Infuzní terapie jsou mezi veřejností stále více oblíbené především kvůli jejich nenáročné a rychlé aplikaci. Celá procedura v podstatě spočívá pouze v tom, že si 90 minut například čtete časopis a během toho je vám podávána obrovská dávka potřebného vitamínu. Samotné účinky pocítíte prakticky během několika minut. Kromě toho, že váš imunitní systém bude ve vrcholné kondici, vitamíny umí výrazně potlačit stres a fyzickou únavou. Vedlejším efektem je rozzářená pleť a přirozeně vitální vzhled. „Naši klienti si pochvalují infuzní terapie, protože vitamíny a minerály jsou obrovskou posilou zdraví a nejúčinnější zbraní proti všudypřítomným nemocem,“ komentuje jedna z předních odbornic Kliniky GHC.

21. červen 2021
Dnes má svátek Alois

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek