Krajanka přichází na trh s novinkami pro každé ráno

Krajanka přichází na trh s novinkami pro každé ráno

 KRAJANKA KAZDE RANO DRINK jahoda 3D 07 2


Po období štědrosti přichází období novoroční, kdy si s novou silou a vírou řada z nás čistí nejenom staré záležitosti, ale dochází rovněž k očistě těla. Předsevzetí o tom, že je potřeba zbavit se přebytečných kil, patří mezi ta nejčastější. Nejde ani tak o to nejíst, jako spíše o to, co jíst. Novinka značky Krajanka Každé ráno jogurtový nápoj a Každé ráno jogurt je vhodnou alternativou ke zdravějšímu jídelníčku. Nápoje v příchutích natur, broskev s maracujou a jahoda výborně chutnají. Jedná se o chutnou svačinku jak pro dospělé, tak pro děti. Bílé jogurty je pak možné použít také v kuchyni. Výrobky Krajanka Každé ráno jsou zkrátka vhodné na každý den. Zákazníci Krajanku Každé ráno dobře poznají, a to podle typicky malovaného obalu, symbolizujícího tradici a kvalitu v podobě čisté přírody a české krajiny.

KRAJANKA KAZDE RANO DRINK broskev 3D 07 2 

„Značka Krajanka zahrnuje celou řadu výrobků. Jedná se o jeden z nejdůležitějších a nejúspěšnějších brandů naší firmy,“ říká Martin Kincl, marketingový manažer značky Krajanka. „Nyní ho opět rozšiřujeme, a do nového roku vstupujeme s novinkou Každé ráno. Tento podbrand je rovněž, jako i celá řada značky Krajanka, vyráběn podle tradičních receptur a z kvalitních ingrediencí. Volba příchutí u jogurtových nápojů byla jasná. Jahoda, která Čechům nejvíce chutná, přírodní, a broskev s maracujou pro oživění sortimentu,” dodává Martin Kincl.

 

Každé ráno jogurtový nápoj je k dostání v praktickém obalu, který se dá kdykoli znovu uzavřít. Je vhodný i pro školáky, kteří tak doplní během dne nejenom vitamíny, ale i tekutiny. Balení připomíná láhev na pití a vejde se do každé aktovky, batohu nebo do kabelky. Zákazník může jogurtový nápoj zakoupit v příchutích natur, jahoda nebo broskev s maracujou. Doporučená maloobchodní cena tohoto produktu, o objemu 283 ml, je 19,90 Kč.


Jogurty Krajanka Každé ráno jsou k dostání v příchuti natur, a to ve verzi se 3% tuku a v nízkotučné variantně s 1,5% tuku. Doporučená maloobchodní cena 150 g balení s 1,5% tuku
je 7,90 Kč. Doporučená maloobchodní cena kilového balení se 3% tuku je 59,90 Kč.

KRAJANKA jogurt KAZDE RANO 1kg 3D 053 2KRAJANKA jogurt KAZDE RANO 150g 3D 052 2KRAJANKA KAZDE RANO DRINK natur 3D 07 2


_________________________________________________________________________________
ALIMPEX FOOD a.s. je společností zabývající se zejména velkoobchodem a distribucí čerstvých, mražených a nechlazených potravin. Od roku 2000 zahrnula firmy do svých aktivit logistické a distribuční služby. Tyto aktivity prošly rychlým vývojem jak z hlediska sortimentu, tak i obratu. Katalogová nabídka obsahuje více než 7000 položek výrobků. Společnost dodává na trh výrobky českých mlékáren, ale i vlastní značky: Balsýr, Blaník, Dr. Halíř, Krajanka, Krajanka mléčné, Krajánek, Milkin, Pâté du Chef a Polárka. Dále pak značky, které na trhu výhradně zastupuje, jako například EISKAFEE, Elinas nebo Philadelphia. Krajanka je na trhu již od roku 1992. V roce 2016 prodělala proměnu v designu svých obalů. Vyvíjí se také nové příchutě. Kvalitní hutný smetanový základ však zůstává.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek