ProstaXin – komfort pro muže ve dne v noci

ProstaXin – komfort pro muže ve dne v noci

 prostaxinhana

Víte, že problémy s prostatou trápí každého třetího muže staršího 50 let? A že se první závažné příznaky mohou objevit již ve 40 letech? Každý muž se chce přece cítit komfortně. A to především ve svém vlastním těle. Úlevu od problémů s prostatou poskytne ProstaXin díky kombinaci přírodních aktivních složek.

 

ProstaXin od společnosti NaturaMed má prokázané pozitivní účinky na funkci prostaty a močového systému. Je to díky unikátnímu složení, které tvoří serenoa plazivá, jinak také trpasličí palma, zinek, selen a extrakt z rajčat. Užívání ProstaXinu přispívá k dosažení normální hladiny testosteronu v krvi a přináší tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém. Přípravek ProstaXin je k dostání na oficiálních webových stránkách společnosti NaturaMed www.naturamed.cz a cena samostatného balení je 499 Kč.

 

O společnosti NaturaMed

Společnost NaturaMed Pharma AS založil v Norsku v roce 1991 Knut-Erik Karlsen. Do České republiky vstoupil v roce 2006, kdy založil NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o. se sídlem v Českých Budějovicích. Od roku 2009 působí společnost i na slovenském trhu. Doplňky stravy společnosti NaturaMed si v České republice zakoupilo již více než 1 500 000 zákazníků.

29. červen 2022
Dnes má svátek Petr a Pavel

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek