TRADIČNÍ VÁNOCE SNADNO, S TEFALEM!

TRADIČNÍ VÁNOCE SNADNO, S TEFALEM!

 TEFALUVODNI

Na společnou sváteční večeři během Vánoc se těšíme asi všichni. Jenom kdyby to šlo malinko bez toho shonu, který tomu vytouženému okamžiku předchází. Značka Tefal, výrobce kuchyňských elektrospotřebičů a nádobí s nepřilnavým povrchem, nabízí řešení – výkonné, a hlavně rychlé domácí pomocníky, kteří s přípravou večeří pomohou…nejen o Vánocích.


Značka Tefal jako tradiční inovátor nabízí produkty, které přípravu slavnostní večeře usnadní a velmi zpříjemní. Důležitým pomocníkem může být vysokorychlostní mixér Ultrablend Cook, ve kterém připravíte krémovou rybí polévku, kontaktní elektrický Optigrill Elite pro dokonalý kapří filet, moderní elektrický tlakový hrnec All in One Pot pro přípravu tradičního kuby, nebo super sekáček 5 SECOND CHOPPER či inteligentní nádobí Ingenio, jehož deset částí jednoduše dáte do jedné police. Tradičně netradiční vánoční recepty připravil oblíbený šéfkuchař Ondřej Slanina – s pomocí produktů Tefal si s nimi poradí zkušený kuchař i začátečník!


Společné večeře prospívají dětem
Podle výzkumu kanadské University of Montreal společné večerní rodinné stravování přispívá k tomu, že se děti dlouhodobě cítí lépe psychicky i tělesně. Výsledky zveřejnil časopis Journal of Developmental & Behavioral Pediatrics. Odborníci sledovali děti ve čtyřletém období od jejich šesti do deseti let a srovnali skupinu, která se pravidelně účastnila společných rodinných večeří se skupinou, kde bylo společné večerní stravování spíše výjimkou.


„Rodinná večeře je zejména pro ty nejmenší opravdu velmi důležitým socializačním prvkem. Děti se při ní učí sdělovat své pocity o tom, co během dne zažily, a zároveň si také vštěpují zásady správného stolování, správné přípravy jídla a vhodného výběru potravin. Umět se zastavit v dnešní hektické době a alespoň na chvilku odsunout stranou telefony, počítače, a televize a iniciovat rodinu, aby během klidné pohodové chvíle zpracovala aktuální prožitky, je důležitý, bohužel však často opomíjený a podceňovaný rituál, který výrazně přispívá k dobře fungujícímu šťastnému rodinnému životu,“ dodává pediatrička MUDr. Silvia Bajová z Nemocnice Na Homolce.


Značka Tefal vznikla v roce 1956 a jako první na světě přišla s pánvemi s nepřilnavým povrchem. Tefal spadá do francouzské skupiny Groupe SEB, která na český trh dodává také značky Rowenta, Krups, WMF, nebo Lagostina.


Tefal Ultrablend Cook (BL962)

ukltracooktefal
Sám uvaří lahodné krémové polévky či omáčky, připraví smoothie, pyré, kompoty, mandlové mléko, ledovou tříšť nebo mléčné koktejly. S vysokorychlostním mixérem je příprava všech těchto pokrmů hračka – stačí zvolit jeden z 8 předvolených automatických programů a počkat, než stroj zavolá ke stolu.


-    8 automatických programů včetně funkce vaření a automatického čištění.
-    Technologie Tripl'Ax® Pro s šesti čepelemi z nerezové oceli poháněných výkonným 1300 W motorem zajišťuje

      ultra hladké výsledky.
-    Rychlost 45000 otáček za minutu (460 km/h) má za následek 15x jemnější konzistenci.
-    Intuitivní a bezpečné ovládání.

Doporučená cena je 8999 korun.


TEFAL Optigrill Elite (GC750)

tefalgril2
Tato novinka nabízí celkem 12 automatických programů, které usnadní grilování masa, zeleniny nebo mořských plodů – vždy s dokonalým profesionálním výsledkem. Přehledný displej vám přesně sdělí, v jaké fázi grilování momentálně je, případně kolik času ještě zbývá. Automatickým měřením a nastavením teploty dokonale připraví steak propečený rare, medium či well-done. Pokud máte rádi křupavý povrch grilovaných jídel, stačí zapnout funkci prudkého opékání. Bonusem je velmi snadná údržba. Grilovací plotny můžete jednoduše vyjmout a vložit do myčky. Výhodou je i kompaktní velikost, která je ideální pro menší kuchyně nebo k využití na terase či v lodžii.
Doporučená cena je 7699 korun.


TEFAL All in One Pot (CY505)

tefalhrnec
Připravte si chutná a výživná rodinná jídla snadno a rychle pomocí automatického tlakového hrnce. Uvaříte rychleji než v klasickém hrnci, navíc si pokrmy zachovají živiny a přírodní chuť. Tlakový hrnec disponuje 25 programy, které lze spustit jediným dotykem. Můžete se nechat inspirovat jedním z 45 unikátních receptů v brožurce.

Doporučená cena je 2 999 korun.


Tefal 5 SECOND CHOPPER (K1320404)

tefalkrajec
Nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak nasekat jakékoli suroviny na požadovanou velikost. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat jejich hrubost – čím více totiž zatáhnete, tím jemnější bude nasekání. S ručním sekáčkem Tefal je příprava zdravých domácích pokrmů zase o něco jednodušší. Jeho nezávislé nerezové nože a chytrá technologie zahrnující patentový systém posilovače pro rychlejší práci zajišťují jednoduché sekání surovin jedním snadným pohybem. Nože si také poradí se všemi druhy surovin, včetně masa a díky bezpečnostnímu uzavíracímu systému můžete být při práci zcela v klidu. K naprostému pohodlí přispívá také ergonomická rukojeť s měkkým povrchem a protiskluzové dno. Objem 900 ml je ke všemu ideálním pomocníkem při vaření pro celou rodinu anebo přátele.  
Doporučená cena je 629 korun.


www.tefal.cz/vecerimespolecne

 

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek