Bemer terapie pomáhá úspěšně léčit civilizační choroby

Světový den mrtvice 29. 10.
Bemer terapie pomáhá úspěšně léčit civilizační choroby
Autor: Dana Hodanová, osobní terapeut ve Studio Danah www.studiodanah.cz

 Bemer terapie 2

Stres, hodně práce, málo spánku, ještě méně odpočinku a také nevhodná strava, přispívají k rozvoji civilizačních nemocí, zejména nemocí srdce a cév, kam spadají právě i mrtvice. To vše zapříčiňuje poškození cévního systému v oblasti mikrocirkulace. Naše tělo se správně neprokrvuje. Což má za následek velké množství zdravotních problémů. Poruchy prokrvení představují v dnešní době civilizační nemoc číslo jedna. Bemer terapie je vědecky ověřená léčebná metoda, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti, funguje jako kyslíkový doping a pomáhá po operacích. Tím se stává významným základem pro zachování a obnovu zdraví.

 

Jak Bemer terapie funguje
Bemer terapie znamená další stupeň vývoje po klasické magnetoterapii. Jedná se o inovovanou a zcela unikátní metodu. Díky speciálním impulsům působí na buňky v těle, zlepšuje a obnovuje poškozenou mikrocirkulaci tzn. cirkulaci krve v těch nejmenších cévách. Mikrocirkulace tvoří 75 % celkového oběhu krve. Pokud naše buňky nedostávají potřebný přísun kyslíku a živin a není kvalitně odváděn odpad látkové výměny, nejsou schopny plnohodnotně plnit svoji funkci. To je důvod některých nemocí a nežádoucích zdravotních komplikací provázených až bolestivými projevy.

 

Pro koho je terapie určena?
Protože Bemer terapie přináší lepší vitalitu, náladu, spánek a léčbu zranění, doporučuje se všem věkovým skupinám, včetně novorozenců, malých dětí i těhotných žen. Pomáhá při celé řadě problémů, jako jsou migrény, chrápání, nízká imunita, problémy s pohybem, bolestí zad, kloubů, ale také v případě, že vás trápí vysoké hodnoty cholesterolu či v případě potřeby zvýšení výkonu. Na organismus působí celkově.

 Bemer terapie 1

Jak ošetření probíhá?
Bemer terapie probíhá prostřednictvím certifikovaného zdravotního přístroje. Člověk se při této metodě položí na speciální podložku na lůžku, případně je možné přiložit individuální intenzivní díly na potřebné místo. Na přístroji se zvolí program, přesně podle vašeho problému, nastaví se tak na určitou dobu práce (od 8 do 30 minut) a míru intenzity, a to je vše. Dana Hodanová ze Studia Danah popisuje ošetření: „Vy jen odpočíváte, relaxujete, čtete si a přístroj vykonává svoji práci. Bezbolestně a bez námahy. Délka procedury a počet návštěv je doporučen po úvodní krátké konzultaci. Cena jedné aplikace Bemer terapie se pohybuje kolem 120 Kč (při zakoupení 10 aplikací můžete ve Studio Danah získat 3 zdarma). Regenerace po proceduře probíhá ještě dalších 12 hodin.“

 

Pomáhá i vrcholovým sportovcům
Tento způsob ošetření používají vrcholoví sportovci, jako například Tina Weirather, alpská lyžařka a bronzová medailistka ze ZOH v Pchjongčchangu. Pomáhá jim před závody či utkáním jako kyslíkový doping, ke zvýšení maximálního výkonu. Nemohou si ji vynachválit, protože kvalitně regeneruje tělo po náročných trénincích.

 

Bemer terapie také významně podporuje hojení ran a urychluje léčení po sportovních úrazech. Několikanásobný mistr světa v lyžování, olympionik Marc Girardelli, o ní říká: „Jako vrcholový sportovec musím překonávat překážky v podobě drobných zranění. A terapie Bemer vždy pomůže s kvalitní regenerací nejen po úrazech. Abych byl lepší než ostatní, potřebuji rychlou a účinnou regeneraci, na tom velmi záleží, to jsou ty momenty, kdy se rozhoduje, jestli váš výkon bude stoprocentní, jestli vyhrajete a získáte medaili a zapíšete se do historie.“

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek