Čerstvě pražené kávy Latino Café s příchutěmi uspokojí mlsný jazýček a zlepší perný den

Čerstvě pražené kávy Latino Café s příchutěmi uspokojí mlsný jazýček a zlepší perný den

 kava arabica.cz image 2

Víte, že v doušku své oblíbené kávy můžete objevit více než osm set padesát jednotlivých aromat a chutí? V některých dnech je však i tohle množství malé. Spárujte plnou hořkou chuť kvalitní kávy s lahodným bonusem a dopřejte si originální nápoj pro podmračené chvíle, které si zkrátka zaslouží speciální zacházení. Vyberte si svou oblíbenou kávu Latino Café s příchutí!

 kava arabica.cz image 3

Káva a čokoláda jsou od první chvíle nerozlučný pár. Vzájemně totiž rozvíjí svoje jedinečné chuťové tóny. Kombinace čerstvě pražené kávy a švýcarské čokolády je proto jasnou volbou. Pokud máte ještě mlsnější jazýček, dopřejte si příchuť banán v čokoládě. Malibu mísí chuť kávy s nevšedním kokosem, abyste se mohli cítit jako v tropickém ráji. Amaretto pak dává vyniknout mandlím. Vyzkoušejte také nápoj Cherry, v němž rozehrávají náladu svěží a šťavnaté višně, které tak podtrhují ovocné tóny kávy. Vybírat však můžete také z lískooříškové, vanilkové, karamelové či smetanové příchuti a mnoha dalších.

 kava arabica.cz Malibu kava cena 200 g cena 139 Kčkava arabica.cz Svycarska cokolada cena 200 g cena 139 Kč

Značka Latino Café od české rodinné firmy Čajová zahrada se specializuje na čerstvě praženou kávu vysoké kvality, kterou si můžete dopřát i u sebe doma - nejenom v kavárnách. Vyberte si skvělou kávu z celého světa a dopřejte si originální kávové speciality, které zpestří váš den.

 kava arabica.cz image 4

Všechny zmíněné produkty a mnoho dalších najdete v obchodě rodinné firmy Čajová zahrada, která se zákazníky už 20 let sdílí radost z šálku kvalitního čaje a kávy.

 

Nakupujte také na www.kava-arabica.cz

a www.cajova-zahrada.cz

 

                

Čajová zahrada                                                                   
                                   
www.cajova-zahrada.cz

                                  
www.kava-arabica.cz

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek