Zpomalte s bylinnými čaji z řecké přírody

Zpomalte s bylinnými čaji z řecké přírody

 

•    Řecká značka Rhoeco klade důraz na nejvyšší kvalitu – čaje jsou ručně balené a bylinky pocházejí z malých ekologických farem
•    Obal od čajových směsí lze po spotřebování využít jako květináč a zasadit do něj semínka přiložená pod víčkem
•    Kromě pěti vyvážených směsí nově nabízí i pět nejoblíbenějších bylinek v podobě jednodruhových čajů
•    Novinka – bylinná čajová směs Christmas

monikastrakzesto1

Těšíte se na Vánoce? Nebo si naopak potřebujete odpočinout od toho, jak se na nás začínají odevšad valit? Pro oba účely je ideální směs uvolňujících bylin a voňavého vánočního koření Christmas od Rhoeco! Bylinná čajová směs harmonicky spojující uvolňující řecké bylinky a voňavé vánoční koření pro navození vánoční atmosféry.
K dostání na e-shopu zesto.cz za 319 Kč

 

monikastrakozesto2

Sypané bylinné čaje nám mohou pomoci udržet si duševní rovnováhu a uvolnit se. Ne vždy je ale snadné sehnat bylinky v odpovídající kvalitě a se zaručeným původem. S řeckými čaji Rhoeco se můžete spolehnout na vysokou kvalitu ručně balených bylinek z malých, 100 % ekologických řeckých farem. Pro zakladatele této soluňské firmy je velmi důležitá jak kvalita bylinek, tak udržitelný přístup k jejich pěstování.

monikastrazesto3
Pečlivě vytvořili pět vyladěných směsí: Mountain, Forest, Sea, Agros a Urban. Každý mix obsahuje jiné bylinky a většina z nich se dá připravit i jako studený nálev pro letní osvěžení. Směsi jsou baleny v kartonových kelímcích připomínající květináče – a není to jen zdání. Po spotřebování čaje je skutečně můžete jako květináče použít: zespod papírového víčka je přilepená tyčinka se semínky některých obsažených bylinek. Stačí obal naplnit zeminou, zasadit tyčinku a pravidelně zalévat.  

 monikastrazesto4

Síla je v jednoduchosti, a tak nyní Rhoeco nově přináší pět jednodruhových čajů: Horský čaj (hojník), Meduňka, Heřmánek, Citronová verbena a Šalvěj. Jak je u této značky samozřejmostí, i tyto produkty pocházejí z ekologického zemědělství a každý sáček obsahuje bylinky jen z jedné konkrétní lokality. Váš čaj může pocházet třeba i z úbočí hory Olymp!

 

Všechny čaje Rhoeco jsou přirozeně bezkofeinové. Čajové směsi i jednodruhové čaje najdete v e-shopu www.zesto.cz

– jednodruhové bylinky nabízíme zatím v České republice jako jediní.

 

Proč Zestó?
Zestó znamená v řečtině „útulný“ – a přesně takový chceme náš e-shop mít. Kromě čajů u nás najdete bohatou nabídku kosmetiky, od ručně vyráběných mýdel po speciální produkty péče o vousy, a také stylové módní i bytové doplňky.
Kdo za Zestó stojí?
E-shop www.zesto.cz

s řeckou kosmetikou, čaji a doplňky provozuje Anna Březinová. Dlouhodobě se zabývá digitálním marketingem, ale postupem času se potřebovala věnovat i něčemu hmatatelnému. Miluje Řecko a chtěla skvělé řecké produkty zprostředkovat i ostatním, takže nebylo nad čím váhat.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek