Nový školní rok s Mlékárnou Valašské Meziříčí

Nový školní rok s Mlékárnou Valašské Meziříčí

42739546 xl 1

Prázdniny všem školákům plynou velkou rychlostí a nový školní rok je již za dveřmi. Pravidelný přísun energie během školních dní dodává dětem snídaně i svačina. Sortiment Mlékárny Valašské Meziříčí je bohatý a vyberou si z něj jak malí tak i velcí školáci. Novinkou jsou Smetanové jogurty z Valašska a Manner oplatky, které mlékárna vyrábí ve třech příchutích vanilkový, čokoládový a oříškový. Se společností Manner spolupracuje Mlékárna Valašské Meziříčí již od roku 2015.

 

„Novinka Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky je pro děti výborná svačinka do školy. Spojení jogurtu a sušenek přináší dětem vhodnou a chutnou dobrotu.Jsme velmi rádi, že jsme společnými silami vyvinuli produkt, který je určen jak pro malé, tak  i velké příznivce jogurtů z Valašska a Manner oplatků," říká ing. Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky vyrábíme ve třech příchutích vanilka, čokoláda, oříšek. Tento produkt jsme vyvinuli ve spolupráci s rakouskou společností Manner a jsme rádi, že má u zákazníků velký úspěch," dodává Radka Benešová.

 

 

Novinka Smetanový jogurt z Valašska a Manner oplatky

 

Mlékárna Valašské Meziříčí zahájila spolupráci s rakouskou společností Manner  již v roce 2015 prostřednictvím Manner Tour po České republice, kdy začaly být prezentovány i výrobky mlékárny. Od roku 2017 společnosti propojovaly vzájemně své výrobky, kdy například obaly kefírového mléka nesly informaci o novince společnosti Manner - MannerMüsli. Mezi další projekty patřily společné soutěže na víčkách jogurtů a v aplikaci facebook, ochutnávky na řetězcích, snídaně do firem. Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť, to jsou symboly, které  obě společnosti spojují. Smetanové jogurty Manner jsou završením dlouhodobé spolupráce Mlékárny Valašské Meziříčí a společnosti Josef Manner&Comp. Mlékárna Valašské Meziříčí vyrábí tyto jogurty ve třech příchutích: Smetanový jogurt z Valašska čokoládový a Manner oplatky, Smetanový jogurt z Valašska vanilkový a Manner oplatky a Smetanový jogurt z Valašska oříškový a Manner oplatky.

 

42739546 xl

Také v letošním roce se Mlékárna Valašské Meziříčí účastnila projektu Manner tour 2019 po České a Slovenské republice, který probíhal ve velkých městech na jaře 2019. Dále také společnosti organizují společné ochutnávky na řetězcích, v letošním roce se budou ochutnávat nové Smetanové jogurty z Valašska s Manner oplatkami.

 

Dalšími tipy na vhodnou školní svačinu jsou čerstvé kefíry ochucené i neochucené nebo smetanové jogurty. Kefírová mléka vyrábí Mlékárna Valašské Meziříčí v příchutích jahodové, meruňkové, višňové a bílé nízkotučné. Acidofilní mléka pak v příchutích cereálie, vanilkové s cereáliemi a lněnými semínky a bílé plnotučné. Smetanové jogurty nabízí v deseti příchutích jahoda, čokoláda, višeň, broskev, oříšek, borůvka jahoda s vanilkou, malina s vanilkou, višeň s vanilkou, brusinka-ostružina s vanilkou. 

118166365 xl

_____________________________________________________________________________________

Privatizací Beskydských mlékáren v roce 1992 vznikla Mlékárna Valašské Meziříčí. Současný výrobní program tvoří tyto výrobky: smetanové jogurty,polotučné ovocné jogurty, nízkotučné ovocné jogurty, kysané výrobky, BIO jogurty a čerstvé tekuté výrobky. Mlékárna Valašské Meziříčí se zařadila mezi významné výrobce kysaných mléčných výrobků České republiky. Zákazníci si je oblíbili především pro jejich vysokou kvalitu a lahodnou chuť. Prvotřídní kvalita výrobků je potvrzena nejen jejich stoupající oblibou, ale i získáním nejrůznějších ocenění. Za těmito úspěchy stojí především zaměstnanci společnosti, kteří ke kvalitě výrobků přispívají svým nadšením a obětavostí. Její výrobky jsou zastoupeny v celé síti obchodních řetězců i ostatních prodejen. Co se týče exportních aktivit, mlékárna se soustředí na slovenské trhy. Více informací o mlékárně naleznete na: www.mlekarna-valmez.cz

 

Společnost Josef Manner&Comp. byla založena v roce 1890. Za dobu své existence se etablovala jako specialista na výrobu vaflí, dražé a pěnových cukrovinek. Na rakouském trhu zaujímá číslo jedna a na celkovém trhu s cukrovinkami místo třetí. Centrála se nachází ve Vídni, další výroba je v Pergu a ve Wolkersdorfu. Výroba probíhá výhradně v Rakousku. K Manner rodině patří vedle slavných MannerNeapolitaner s lískooříškovým krémem i značky Casali s populární oblíbenými Rum-Kokos kuličkami, banánky v čokoládě a Napoli s klasickým DrageeKeksi, stejně jako populární Mozartovy koule od Victora Schmidta. Manner výrobky se prodávají přibližně v padesáti  zemích po celém světě, prodejní kanceláře jsou v Německu, české republice a ve Slovinsku. Žádná jiná rakouská společnost nespojuje Manner vídeňskou tradici s moderním image, tak jako Manner.  The taste ofVienna! Společnost je rodinnou firmou se sídlem ve Vídni a veškeré své výrobky vyrábí výhradně v Rakousku. Manner je lídrem na trhu s oplatkami a vaflemi již 127 let. . Více informací o firmě naleznete na: www.manner.com/cz

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek