KetoDiet: Osvěžte se novou zmrzlinou s minimem cukru

KetoDiet: Osvěžte se novou zmrzlinou s minimem cukru

zmerzlinydiet

Projít si horkými dny bez zmrzliny? To je přeci nemyslitelné. Letní osvěžení je kdostání téměř všude a každý má tu svou oblíbenoupříchuť. Nová KetoDiet zmrzlina vlimitované edici vás příjemně zchladí a má jen minimum sacharidůna porci, takže ji můžete mlsat úplně každý den. Najdete vní i 70% bílkovin, takže zasytí a poslouží jako skvělá svačinkavparných dnech. Vyberte si,jestli dáte přednost variantě skousky borůvek nebo si necháte rozpustit na jazyku čokoládovou spravým kakaem. Pro milovníky klasiky tu je i lahodná vanilková.

 diet2

Příprava je rychlá a jednoduchá, směs smícháte se smetanou a jogurtem řeckého typu a necháte zmrznout. Osvěžující low carb dobrotou zaženete chutě na sladké bez hromady kalorií a mile překvapíte celou rodinu nebo hosty na oslavě.

 

Limitovanou edici zmrzliny KetoDiet vborůvkové, vanilkové a čokoládové příchuti můžete koupit od 17. června vbalení po 20 porcích/375 g za 299 Kč na www.ketodiet.czNa 4 porce zmrzliny:5 zarovnaných odměrek směsi důkladně rozmíchejte v 50 ml studené vody a nalijte do mixéru. Přilijte 100 ml smetany, 75 g jogurtu řeckého typu a rozmixujte. Připravenou směs nalijte do 4 formiček, vložte do mrazáku a nechte alespoň 5 hodin ztuhnout. K přípravě zmrzlin můžete použít i zmrzlinovač a za 45-55 minut máte hotovo.

diet4 2
Ryze českáznačka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velkéosobní touhy zhubnout,se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem nacestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům nabízí nejen prvotřídníproteinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republicez vysoce kvalitních surovin, ale poskytuje takémaximální podporu v průběhu dietních plánů,společně se specializovaným výživovým poradenstvím. www.ketodiet.cz

 

 

České ženy hubnou pro sebe. Pro partnera nanejvýš 7 %

 fotkamagistry

Touha cítit se krásná je obvyklá u žen v jakémkoliv věku. Držíme diety, chodíme na zkrášlovací procedury, zapojujeme pohyb. Na koho se snažíme udělat takový dojem? Podle aktuálního průzkumu české značky KetoDiet chce vypadat a cítit se dobře dvě ze tří žen od 18 do 50 let, a to bez ohledu na to, zda jsou vdané nebo svobodné. Zkrátka chceme být spokojené samy pro sebe. Kvůli partnerovi hubne jen 7 % mladých žen do 30 let a v dalších věkových kategoriích to jsou maximálně 3 %. „Nanejvýš příznivě vnímám, že výrazná většina českých žen se pouští do diet pro svůj vlastní dobrý pocit. Pozitivní motivace je při hubnutí stěžejní,“ říká dietní koučka KetoDiet Martina Dvořáková. Za život vyzkouší ženy nejčastěji 2 – 3 diety.

 

Zajímavá data přináší i to, co od diety očekáváme. Průzkum tvrdí, že více jak třetina žen bez ohledu na věk se necítí ve svém těle dobře a doufá, že právě po změně jídelníčku se to změní. Přibývající léta se zato projeví ve změně názoru, jestli je podstatnější shodit tuky nebo nosit menší oblečení. Úbytek tuků má sice za přímý logický důsledek menší oblečení, ale zatímco každá druhá dáma nad 50 let chce primárně shodit tuky a velikost příliš neřeší, 25 % respondentek do 30 let uvádí menší konfekci jako důležitý faktor. „Touha po dosažení vysněné velikosti vrhá do hubnutí spíše mladší ženy, po třicítce se tato potřeba snižuje a po padesátce je to téměř 90 % respondentek jedno,“ vysvětluje Martina Dvořáková. Zvýšit pomocí diety svalovou hmotu, která je důležitá pro ztrátu tuků, paradoxně nechce téměř žádná.

 

Ani se zdravím to není nijak ohromující. Lepší zdravotní stav, který se obecně očekává, že bude prioritní, uvedla v průzkumu jen každá čtvrtá žena mezi 30 až 50 a dále jen každá třetí. „Jedná se o velmi citlivé období, kdy si pomalu přestáváme připadat tak atraktivní, jako dříve. Průzkum ukázal, že právě po padesátce je potřeba cítit se dobře na vyšším žebříčku, než zdraví,“ říká Martina Dvořáková. U mladých žen je to podle očekávání podstatné jen pro 15 % z nich. Oproti ostatním tématům zde hraje roli rodinný stav. Vdané dámy v jakémkoliv věku se o zdraví zajímaly o něco více, než ty nezadané.

Z průzkumu rovněž vyplývá, že třetina českých žen po třicítce vyzkouší za život 3 a více diet, po padesátce je to už téměř polovina. Naštěstí se všechny věkové kategorie drží v průměru nejčastěji kolem 2 až 3 diet. „Čísla korespondují s výraznou touhou být spokojená sama se sebou pro vlastní dobrý pocit. Zkoušíme možnosti, které nás k tomu stavu dovedou,“ uzavírá Martina Dvořáková.

 

O značce KetoDiet
Ryze česká značka KetoDiet, která vznikla v roce 2011 z náhlého popudu a velké osobní touhy zhubnout,  se za několik let své existence stala oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům nabízí nejen prvotřídní proteinové nápoje a jídla vyráběná přímo v České republice z vysoce kvalitních surovin, ale poskytuje také maximální podporu v průběhu dietních plánů, společně se specializovaným výživovým poradenstvím. www.ketodiet.cz

 

 

 

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek