Geis pochoduje s Avonem

Geis pochoduje s Avonem

LHP2030

Do růžové stopy 19. ročníku Avon Pochodu za zdravá prsa se v letošním roce opět vydá i skupina Geis. „Podporujeme Avon Pochod již od roku 2014 a těší nás, že je stále úspěšnější a známější,“ říká Eva Děkanová, manažerka marketingu Geis CZ, „nechyběli jsme ani loni, kdy pochod dosáhl své plnoletosti a konal se poosmnácté, a kdy se díky prodeji triček vybralo více než sedm milionů korun. Doufám, že letos to překonáme.“


Vstupenkou na Pochod je opět charitativní tričko AVON, které je už v prodeji, a i tentokrát má kromě dámské i pánskou a dětskou variantu. Výtěžek z prodeje triček a dalších speciálních produktů s růžovou stužkou podpoří tři organizace  - Alianci žen s rakovinou prsu, Mamma HELP – sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu a AMA – Asociace mamodiagnostiků ČR. Každý z těchto subjektů se věnuje jiné činnosti, které spojují v jeden cíl. Tím je celkové zlepšení situace v oblasti boje za zdravá prsa.


Kromě trička byste ale letos neměli zapomenout na pokrývku hlavy. Motto letošního ročníku totiž zní: „Nezáleží, co máme na hlavě, ale co nosíme v srdci“ „Tak si vezměte na hlavu cokoliv, stejně jako ambasadoři Pochodu (na snímku), a pojďte s námi 15. června 2019 podpořit dobrou věc,“ zve Eva Děkanová a připomíná, že tříkilometrovou trasu ze Staroměstského náměstí na ostrov Štvanice zvládne opravdu každý. „Na Štvanici pak proběhne kulturní program a těšit se můžete také na novou hymnu, za kterou stojí dva noví ambasadoři projektu Pavel Callta a Marta Jandová,“ dodává Eva Děkanová.


Věděli jste, že…

… rakovinou prsu onemocní během svého života každá osmá žena.
… v České republice žije momentálně přibližně 50 tisíc žen, které si vyslechly diagnózu „máte zhoubný nádor v prsu“. Ročně tak přibývá přibližně šest tisíc žen, které jsou nuceny s touto nemocí bojovat.
… rakovina prsu je nejčastější příčinou úmrtí žen ve věkové kategorii 20 – 54 let a to i přesto, že je poměrně snadno léčitelná, pokud je nádor odhalen včas.

www.geis-group.cz

 

 


Zdroj, foto: AVON COSMETICS, SPOL. S R. O.

 

 

O skupině Geis
Skupina Geis má hlavní sídlo v německém Bad Neustadtu. Její historie se začala odvíjet již v roce 1945, kdy Hans Geis založil dopravní společnost. Během své existence se rozvinula v globálního poskytovatele komplexních logistických služeb. Skupinu vlastní a řídí po celou dobu rodina Geis. Dnes zaměstnává kolem 6 850 lidí a v roce 2018 vygeneroval obrat 955 milionů EUR.
Do skupiny patří společnosti v Německu, Švýcarsku, Lucembursku, Rakousku, Polsku, České republice a na Slovensku. Hlavní oblasti podnikání skupiny Geis jsou Road Services (balíkové / paletové / kusové / celovozové přepravy), Logistics Services (kontraktní logistika, výroba obalů) a Air+Sea Services (letecké a námořní přepravy, speciální projekty přeprav).
V České republice patří do skupiny Geis firmy Geis CZ s.r.o., Geis Parcel CZ s.r.o., Geis CZ Air+Sea s.r.o., Geis Solution CZ s.r.o. a Spedition Feico, spol. s r.o. Na Slovensku je to Geis SK s.r.o. a Geis Parcel SK s.r.o. Česko-slovenská část skupiny zajišťuje komplexní logistické služby, a to od balíkových přeprav přes kusové, paletové a celovozové přepravy, letecké a námořní přepravy, kontraktní logistiku včetně vývoje a výroby obalů, od jednoduchého skladování až po sofistikované logistické projekty. Zaměstnává více než 1600 pracovníků na 41 pobočkách a v roce 2018 do

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek