Věnujte ke Dni matek originální čajový pugét z Čajové zahrady

Věnujte ke Dni matek originální čajový pugét z Čajové zahrady

Cajova zahrada.cz image 2

Den matek je jedním ze svátků, kterému stojí za to věnovat pozornost. Poděkujte maminkám za lásku, péči a starostlivost. Potěšit ji můžete úsměvem nebo třeba originálním dárkem ve formě čajového pugétu z Čajové zahrady. Darujte kytici, která se dá vypít!

 Shoti Maa Peace on Earth Allow Love Růže Ibišek 16 sáčků 89 Kč image

Sestavte si svůj vlastní čajový květinový mix skvělé chuti a vůně. Vyberte si například Hari Tea Růže & Ibišek. Tento ájurvédský čaj v bio kvalitě spojuje lahodnou chuť a blahodárné účinky. Také Shoti Maa Piece on Earth najdete v bio kvalitě. Kombinaci Růže & Ibišek doplňují navíc sladké tóny čekanky a fenyklu. Dopřejte mamince jemný zelený čaj s lehkým nádechem voňavého jasmínu v čaji Tea Tang Green Tea - Jasmin. Doplňte jej omamnou kombinací Bezinky & Maliny s rooibosem od značky Great Tea Garden spadající pod Čajovou zahradu. Dolaďte kytici kombinací Zázvoru & Eukalyptu v zeleném čaji od Great Tea Garden.

 Cajova zahrada.cz image 1

A nebo nechte květinu rozkvést přímo v šálku. Díky ručně vyráběným čajovým kuličkám z lístků toho nejlepšího bílého čaje si užijete nejenom chuť, ale i zážitek. Ideální příchuť kvetoucího čaje pro maminku? Sáhněte třeba po Kvetoucí lásce.

 

Objevujte celý svět lahodných chutí díky produktům v rodinné firmě Čajová zahrada, která se zákazníky už 20 let sdílí radost z šálku kvalitního čaje a kávy.    

Cajova zahrada.cz image 6

Čajová zahrada
web & e-shop: https://www.cajova-zahrada.cz, https://www.kava-arabica.cz/
Facebook: Čajová zahrada
Instagram: cajovazahrada

27. říjen 2021
Dnes má svátek Šarlota a Zoe

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek