Nechte rozkvést svůj domov s novinkami od francouzské značky Garnier Thiebaut

Nechte rozkvést svůj domov s novinkami od francouzské značky Garnier Thiebaut

Luxurytable.cz MILLE GARDENIAS Bourgeons Ubrus Garnier Thiebaut 180x180cm cena 4580 Kč

Rovnou se třemi novými kolekcemi francouzské textilní značky Garnier Thiebaut se v těchto dnech můžete seznámit na stránkách www.luxurytable.cz

nebo v prodejně Villeroy & Boch v obchodním domě Kotva na Náměstí Republiky v Praze. Každá z kolekcí je jiná, ale všechny mají něco společného: spojují je krásné a něžné barvy a přírodní motivy. Díky Garnier Thiebaut tak propojíte svůj domov se zahradou.

Luxurytable.cz MILLE HIRONDELLES Menthol Povlak na polštářek Garnier Thiebaut 50x50cm cena 990 Kč

Jasné a živé vzory kolekce Mille Gardenias rozjasní jakýkoli interiér. Prostřete stoprocentně bavlněnými ubrusy, prostírkami s nešpinivou povrchovou úpravou nebo osvěžte pohovku hravými povlaky na polštář na zip. Zasněte se s romantickými vzory kolekce Lysandra Rose a nechte se unést pastelovými odstíny růžové, modré a fialkové. A nebo uleťte na křídlech důmyslně schovaných vlaštovek ze svěží kolekce Hirondelles.

Luxurytable.cz Lysandra Rose Ubrus Garnier Thiebaut 305x175cm cena 7860 Kč
Značka Garnier Thiebaut vyrábí luxusní textilie již od roku 1833. Zásluhou pečlivé práce, krásného designu a technických inovací se dostala až do předních světových restaurací či pětihvězdičkových hotelů. Díky nabídce Luxury table si můžete kousek francouzského luxusu dopřát i vy.

 

Kontakty:
www.luxurytable.cz


Prodejna Villeroy & Boch

Facebook: https://www.facebook.com/luxurytable.cz

 

 

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek