Nastartujte den dávkou energie černého rybízu, bezu a açaí v příchuti Boost

Nastartujte den dávkou energie černého rybízu, bezu a açaí v příchuti Boost

Waterdrop.cz Boost 5

Jsou dny, kdy není nic těžšího než vstát z postele a kdy je pondělí nejhorší nepřítel. Pro tyhle okamžiky je tu mikrodrink Waterdrop ve variantě Boost. Spojené síly černého rybízu, černého bezu a exotických plodů palmy açaí poskytnou tělu a mysli tolik potřebnou vzpruhu a pomohou vám pustit se s radostí do práce.

Waterdrop.cz Boost 3 2
Malá kostka, která se snadno rozpustí ve vodě, obsahuje vitamíny C, B6 a B12, které přispívají k povzbuzení organismu. Na rozdíl od limonád však neobsahuje cukr, i přesto si ale zachovává skvělou chuť. Černý rybíz a černý bez jsou superpotraviny našich babiček. Silnou trojku doplňuje açaí z deštných pralesů v Amazonii. Lahodnou chuť oscilující mezi malinami a borůvkami provází síla tradiční jihoamerické superpotraviny. Açaí je známá pro své silné antioxidační účinky, které propůjčila příchuti Boost.

Waterdrop.cz Lahev Waterdrop Boost 550 ml cena 560 Kc image1

Mikrodrink stačí jednoduše rozpustit ve vodě. Rychlý, zdravý a skvělý nápoj poskytující hydrataci je na světě během několika vteřin. Podpořit však můžete nejen svůj organismus, ale i přírodu. Stačí dát sbohem plastovým lahvím a vybrat si jednu z designových lahví z borosilikátového skla s bambusovým víčkem, díky kterému z lahve neunikne ani kapka. Samotný Waterdrop je balený do jednoduše recyklovatelného materiálu. Jednotlivé varianty můžete ochutnat díky speciálnímu Empowerment Boxu, v němž je k dispozici 48 kapslí. To však není jeho jediná zajímavost. Obal boxu známý jako PaperFoam získal v Kalifornii cenu za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017.

Waterdrop.cz Empowerment box 1

Oživte vodu s některou z příchutí Waterdrop, vybírejte podle chuti a účinků, anebo rovnou sáhněte po energii jménem Boost. Všechny novinky si můžete prohlédnout v e-shopu na www.waterdrop.cz

 

 

 

Ceny:
Waterdrop Boost – 640 Kč (4x12ks waterdrop)
Lahev Waterdrop Boost 550 ml – 560 Kč
Empowerment box – 694 Kč

 

 

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže