Smoothie detox s novou řadou nápojů K-to go

Smoothie detox s novou řadou nápojů K-to go

 

Teploty jsou sice zatím na bodu mrazu, ale jaro se kvapem blíží, a s ním i období půstů a detoxu! Vyzkoušejte lahodné smoothies či lisované šťávy z nové privátní značky Kauflandu K-to go. Jak už název sám napovídá, všechny produkty této značky jsou prakticky zabaleny a připraveny vyrazit na cesty. Teď už vám nic nebrání v tom, abyste zahájili svou jarní očistu!


K-to go pomerančový džus

pomerancka
330 ml, k dostání v Kauflandu za 31,90 Kč
100% pomerančová šťáva s dužinou, která vyniká způsobem svého zpracování. Jedná se o novou technologii ošetření čerstvých potravin pod vysokým tlakem, tzv. paskalizaci. Mezi její hlavní výhody patří zachování přirozeného obsahu nutričních látek, chuti a vůně. Potraviny zůstávají čerstvé, a jejich životnost se tak několikanásobně zvyšuje!


K-to go smoothie jahoda & banán

jahodabanan
250 ml, k dostání v Kauflandu za 24,90 Kč
Ideální „svačinka“ před sportem, kdy potřebujete sílu, ale nechcete zatížit trávící ústrojí. Láhev jednoduše krátce protřepejte a vychutnejte si osvěžující nápoj!

 

K-to go smoothie ananas, banán & kokos

kokosbananka


250 ml, k dostání v Kauflandu za 24,90 Kč
Vynikající 100% ovocné smoothie v kombinaci ananas, banán a kokos. Lahodná a vyvážená chuť plná vitamínů a minerálů!

 

K-to go smoothie jablko, banán, mango & passion fruit

jabkobananka
250 ml, k dostání v Kauflandu za 24,90 Kč
Nápoj plný antioxidantů, které potřebujeme pro běžnou detoxikaci i zdravé stravování. Náš tip: 1 láhev tohoto ovocného mixu pokryje denní dávku vitamínu C!


O společnosti Kaufland:
Kaufland Česká republika v.o.s. je součástí německé obchodní skupiny Schwarz. Na český trh vstoupil v roce 1998. Provozuje 132 prodejen, 2 logistická centra a vlastní masozávod.
Kaufland působí v 7 zemích Evropy: v Německu, České republice, na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Rumunsku a Bulharsku. Provozuje více než 1 230 prodejen, masozávody a logistická a distribuční centra. Zaměstnává více než 150 500 lidí.

 

Facebook: @KauflandCeskaRepublika

10. červenec 2020
Dnes má svátek Libuše a Amálie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže