Schär - představuje vynikající bezlepkovou mouku

Záruka úspěchu s novou moukou Schär Mix B

https://www.schaer.com/cs-cz/rl/domaci-chleb

 

DSC 5604

Zaručený úspěch pro bezlepkové pečení! Pečení s touto mopečivo bylo opravdu vynikající.


Kdo někdy zkoušel upéct domácí bezlepkový chléb, ví, že těsto se někdy těžko zpracovává a výsledné pečivo nebývá častokrát tak dobré, jak jste si představovali. Tomu je ovšem konec!

DSC 5719 2
Společnost Schär, výrobce chutných bezlepkových potravin, přichází s inovovanou moukou Mix B – Bread-Mix, která má nyní vylepšené složení a pečení s ní znamená zaručený úspěch.


Ať už pečete bezlepkový chléb, housky, koláče nebo moučníky, vždy je zapotřebí opatrně volit správnou směs na pečení – jen při správném poměru různých mouk se totiž podaří docílit pečiva, které je nadýchané, vláčné a výborně chutná. Pro všechny, kdo si chtějí s radostí a bez potíží upéct vlastnoruční bezlepkové pečivo a především chtějí mít jistotu, že z jejich směsi vznikne perfektní těsto, je tu nová mouka Mix B – Bread-Mix.

DSC 5722
Po měsících výzkumů a testů vznikla nová receptura, díky které se těsto z mouky Mix B velmi dobře zpracovává i tvaruje a není třeba se obávat, že by např. rohlíky v troubě ztratily tvar. Domácí pečivo z mouky Mix B navíc nadchne všechny smysly – nejenže dobře chutná, ale také krásně voní a na pohled láká k zakousnutí. Oceníte ji i bez ohledu na to, zda se rozhodnete péct s formou, nebo bez formy – Mix B se skvěle hodí na oba typy pečení.

 

A co přesně se vlastně v receptuře změnilo?
Nová mouka Mix B je bez mouky z vlčího bobu, zato s čočkovou moukou a celozrnnou rýžovou moukou, což zvyšuje podíl obsažených minerálních látek. Nová směs Mix B také obsahuje méně soli (-20 %), cukru (-65 %), tuků (-18 %) i nasycených mastných kyselin (-33 %). Sáhnout po ní se vyplatí jak při pečení chleba, pizzy, housek a rohlíků, tak při přípravě něčeho sladkého na zub.

 

Schär navíc přichází s jedinečnou příležitostí, jak se v bezlepkovém pečení zdokonalit. Organizuje kursy bezlepkového pečení zdarma.

facebook shared link image template01
Kdokoli se na Facebooku Schär může přihlásit na bezplatný kurz pečení s Mix B, který od září do listopadu po celé zemi povede profesionální pekařka a

cukrářka Kateřina Blažková ze společnosti Spolu-bez-lepku s.r.o., profesionální bezlepková pekárna a cukrárna.

Lahodnými recepty z bezlepkové mouky Mix B se můžete již nyní inspirovat zde.
Doporučená cena Mix B: 115 Kč, oficiální distributor  www.Kleis.cz

 

 

Zdroj, foto:

www.schaer.com

 


O společnosti Dr. Schär:
Italská společnost Dr. Schär se zabývá výrobou chutných bezlepkových produktů vyrobených z plnohodnotných surovin, které zajišťují všem zákazníkům nutričně vyváženou a kvalitní stravu při bezlepkové dietě. Potraviny Schär se vyrábí ze surovin, které neobsahují pšenici a jsou přirozeně bezlepkové. Před každým zpracováním jsou testovány na obsah lepku a odpovídají přísným evropským normám. Většina výrobků společnosti Dr. Schär neobsahuje ani konzervanty a splňuje tak požadavky, které vyžaduje bezlepková výživa, ale také požadavky zdravého stravování. Společnost Dr. Schär garantuje maximální bezpečnost svých výrobků s ohledem na dietní požadavky.  Úspěch společnosti je zaručen neustálým zdokonalováním bezlepkových produktů, díky důrazu na výzkum, vývoj a výrobní technologie.

2. červenec 2020
Dnes má svátek Patricie

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže