SodaStream - vánoční dárek se pro letošní zimu zahalí do kovově lesklých barevných tónů titanu, zlata a mědi

Vyhledávaný vánoční dárek se pro letošní zimu zahalí do kovově lesklých barevných tónů titanu, zlata a mědi

Sodastream
 
Značka SodaStream, specialista na čerstvou perlivou vodu nachystanou kdykoliv doma bez plastových obalů, představuje svůj hlavní trumf, se kterým se bude během letošní vánoční sezony ucházet o přízeň zákazníků. Limitovaná edice výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium poutá pozornost novými barevnými kombinacemi osvědčené leskle černé s kovovým nádechem a jedné ze tří metalických barev titanové, zlaté či růžově zlaté.
 
SodaStream Jet je díky snadno a rychle zvládnutelné přípravě čerstvé perlivé vody během několika vteřin přímo doma a dostupné ceně již několik let vůbec nejprodávanějším výrobníkem domácí perlivé vody na trhu. Nově představená limitovaná edice Jet Premium zaujme tím, že vznikla výhradně pro český, slovenský a maďarský trh. Pouze v těchto třech zemích budou mít letos na Vánoce zákazníci unikátní možnost pořídit si oblíbený výrobník domácí perlivé vody ve vylepšeném provedení Premium s nadstandardní výbavou v podobě jedné ze tří metalických barev, a navíc dvou skleniček od návrhářů značky SodaStream.
 
Každá ze tří pečlivě zvolených metalických barev připomíná jeden ušlechtilý kov. Titanová odkazuje na tmavě elegantní materiál, bez kterého se neobejdou současné letecké či vesmírné technologie. Barva zlatého kovu je po staletí charakteristickým znakem nerozlučně spojeným s krásou i úspěchem. Růžově zlatý odstín s nádechem mědi, dalšího oblíbeného kovu, je pak módní a vyhledávanou barvou především ve šperkařství.
 
„Vánoce jsou každým rokem již tradičně období, kdy se naše výrobníky domácí perlivé vody stávají vysoce žádaným zbožím coby odlišný a nápaditý dárek, který kromě radosti přináší obdarovanému možnost skoncovat se starostmi s nakupováním a taháním vody v plastových lahvích a připravovat si namísto toho svoji vlastní domácí perlivou vodu, kdykoliv dostanou žízeň a chuť se napít.“, uvedl Zdeněk Zahrádka, manažer značky SodaStream. „Podle našich průzkumů měl pouze nepatrný zlomek obdarovaných k takovémuto dárku nějaké výhrady a výrobník domácí perlivé vody věnovaný jako dárek nezklamal úctyhodných 99 % obdarovaných. Pro každého, kdo hledá nápad na zajímavý dárek, je tento údaj tím nejlepším doporučením, že nenakoupí zbytečnou hloupost a s výrobníkem domácí perlivé vody se vydají osvědčenou cestou“, dodal.
 
Limitovaná edice výrobníku domácí perlivé vody SodaStream Jet Premium v lesklé černé / metalické titanové, lesklé černé / metalické zlaté a lesklé černé / metalické růžově zlaté barevné kombinaci bude dostupný na českém trhu od října tohoto roku.
Doporučená maloobchodní cena 1999 Kč
 
Speciální dárkové balení kromě samotného výrobníku společně s nezbytným příslušenstvím v podobě bombičky s náplní potravinářského CO2 plynu až na 80 litrů čerstvé domácí perlivé vody a jedné opakovaně použitelné tlakové lahve s líbivým potiskem složeným z jemných linek obsahuje navíc i dvě masivní skleničky s vlnovkovým vzorem od návrhářů značky SodaStream pro potěšení z vlastní doma čerstvě připravené perlivé vody, kupříkladu s kouskem oblíbeného ovoce.
Doporučená akční cena 2349 Kč

 

 

Zdroj, foto: www.sodastream.cz

 


O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet.
 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 

 

www.sodastream.cz


 


* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
 

22. říjen 2019
Dnes má svátek Sabina

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek