5 rad, jak si s kamarádkami vyrazit častěji

5 rad, jak si s kamarádkami vyrazit častěji

fleglovabison1
Známe to všechny. Práce, rodina, domácnost, nějaké to cvičení. V kolotoči každodenních povinností je někdy těžké najít si chvilku sama pro sebe, natož pak na večerní povyražení s kamarádkami. Z nedávno provedeného průzkumu značky Frisco vyplývá, že s přibývajícími závazky ženy pociťují, že je čím dál těžší najít v přeplněném kalendáři čas (a buďme upřímní někdy i energii) na setkání s kamarádkami. Více než polovina žen přiznává, že ve srovnání s dobou před několika lety se s kamarádkami vídá s menší frekvencí. Téměř 70 % žen by přitom chtělo na „babinec“ vyrazit častěji než jak tomu je nyní. Co nám tedy brání? Nejlépe se přeci odreagujeme v kruhu těch, které nás znají nejlépe. Dle průzkumu si tento společně strávený čas s kamarádkami ceníme hlavně proto, že hodíme běžné starosti za hlavu, užijeme si zábavný večer plný legrace a uvolníme se od stresu a obvyklých povinností. Máme pro vás 5 rad jak zařídit, abyste se s holkami sešly častěji a takových chvil si užily co nejvíce.


Společná řeč
Založte si s kamarádkami společnou skupinu na některém z messengerů, kde se budete snadno domlouvat. Sdílejte zde fotky a videa ze skvěle vydařených akcí, které vám vždy připomenou, jak jste si společný čas parádně užily.


Scházejte se pravidelně
Řádem nic nezkazíte. Co takhle scházet se každý první pátek v měsíci nebo vždy společně oslavit příchod nového ročního období? Scházejte se vždy, když má některá z kamarádek narozeniny nebo svátek.


Plánujte dopředu
Domluvte se s předstihem, jaký termín bude všem vyhovovat, a už s ním pokud možno nehýbejte. Na dohodnutý den si neplánujte žádné pozdní pracovní schůzky. Děti pohlídá manžel nebo hodná babička.


Dnes to vedu já
Na závěr večera určete jednu z vás, která příští setkání naplánuje, včas vám termín připomene a zarezervuje stůl.

fleglovabison2

Společný víkend
Proč nevyrazit někam třeba i na celý víkend? Pokud vše zajistíte dopředu, snižujete tím šanci, že některá z vás na poslední chvíli akci odřekne.
Společné chvíle si zpříjemněte dobrým jídlem a party drinkem – třeba ochuceným cidrem Frisco, který je ideálním osvěžením pro každý dámský večírek. Každá z vás si může vybrat podle své chuti od klasické Brusinky až po exotický Ananas & Lemongrass.


Rada na závěr zní: neodkládejte. Vždy se najde něco, co budete muset udělat, vyřídit, zařídit. Ale bude to tu i zítra. Obvolejte kamarádky a vyrazte ven!

 

Zdroj, foto: Redakce

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

biso

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže