Pro celou rodinu na den i noc - prádlo s biobavlnou

Pro celou rodinu na den i noc
Prádlo s biobavlnou


Oblékejte se v souladu s přírodou! Naše nová kolekce prádla spojuje příjemný komfort oblékání s přírodní kvalitou. Díky biobavlně a bavlně nesoucí logo Cotton made in Africa se celá vaše rodina bude cítit dobře a zároveň od rána do noci relaxovat v nadčasově krásném oblečení. Kolekci „Pro celou rodinu na den i noc“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 30. července, v e-shopu www.tchibo.cz

již od úterý 24. července 2018.

tchibobavlna


Noční košile
Tkanina košile je ze 100% biobavlny, žerzej z 58 % z biobavlny. V oblasti prsou je košile elastická a vypracovaná v zavinovacím vzhledu. Má výstřih do V vpředu i vzadu. Předběžná cena 399 Kč.


Pohodlná podprsenka s měkkými košíčky
Podprsenka je z 91 % z biobavlny. Je bez kostic s lehce vatovanými košíčky a módní prodlouženou částí pod prsy. Předběžná cena 349 Kč.

 

Kalhotky, 2 ks
Kalhotky jsou z 91 % z biobavlny. Zdobí je krajka. V balení jsou dvě barevné kombinace - bílé a s květinovým vzorem. Předběžná cena za sadu 249 Kč.

 

tchibobalvna2

Dívčí krátké pyžamo
Pyžamo je ze 100% bavlny Cotton made in Africa. Šortky jsou v pase na gumu a tričko zdobí třpytivé detaily. Předběžná cena 299 Kč.

 

Dámské krátké pyžamo
Šortky jsou ze 100% biobavlny, triko z 58 % z biobavlny. Šortky jsou v pase na gumu a na šňůrku. Předběžná cena 399 Kč.


Pánské krátké pyžamo
Pyžamo je ze 100% biobavlny. Šortky jsou v pase na gumu a šňůrku a mají dvě šikmé boční kapsy. Předběžná cena 399 Kč.


Chlapecké krátké pyžamo
Pyžamo je ze 100% bavlny Cotton made in Africa. Šortky jsou v pase na gumu, tričko zdobí kapsička. Předběžná cena 349 Kč.

 

Noční košile
Noční košile je ze 100% bavlny Cotton made in Africa. Přední díl tvoří kombinace vzorů, zadní díl má květinový potisk. Předběžná cena 279 Kč.

 

Tričková podprsenka
Podprsenka je z 91 % z biobavlny. Má měkké tvarované košíčky beze švů jen s kosticemi, a proto se nerýsuje pod oblečením. Předběžná cena 349 Kč.

 

tchibomikina 2

Pohodlná mikina
Mikina je z 68 % z biobavlny. Má měkce zdrsněnou vnitřní stranu a dvě boční kapsy. Předběžná cena 499 Kč.

 

Pohodlné kalhoty
Kalhoty jsou ze 100% biobavlny. Kalhoty mají rovné nohavice a v pase jsou na gumu a ozdobnou šňůrku. Předběžná cena 399 Kč.

 

 

Zdroj, foto:

Doplňující informace o firmě
Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.
Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí prostřednictvím Tchibo Praha, spol. s r.o. od roku 1991 v segmentu pražené a instantní kávy a jednoporcových kávových systémů pod známými značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Od roku 2004 rozvíjí Tchibo Praha na českém trhu obchodní činnost zaměřenou na prodej spotřebního zboží. Od počátku roku 2014 nabízí prostřednictvím svého e-shopu také služby cestovního ruchu.
Společnost Tchibo podniká odpovědně. Dlouhodobě se angažuje v mnoha projektech zaměřených na trvale udržitelnou produkci kávy, bavlny či dřeva i zajištění odpovídajících pracovních a životních podmínek malopěstitelů a pracovníků v továrnách. Aktivně pomáhá řešit otázky jako globální oteplování, ohleduplné hospodaření s vodou, půdou, energiemi i zdroji, nakládání s odpadem či zachování biodiverzity. Zapojuje se do činnosti mnoha místních komunit.

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže