Ekofarma Javorník - výroba potravin nejvyšší kvality

Ekofarma Javorník - výroba potravin nejvyšší kvality

 

Přirozené přírodní podmínky ve zdejší oblasti CHKO Bílé Karpaty vytvářejí vhodné podmínky pro chov hospodářských zvířat a produkci surovin a potravin nejvyšší kvality

Již od roku 1991 vyrábíme široký sortiment pekařských výrobků. Ekofarma Javorník je také významným producentem pšenice špaldy, a proto se zaměřujeme v poslední době i na výrobu špaldového pečiva, se kterým jsme získali řadu ocenění. Špaldové pečivo je zdraví prospěšné, protože si zachovává všechny živiny, minerální látky, vitamíny a trávící enzymy. Naše pečivo najdete v naší Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří a v dalších prodejnách potravin a zdravé výživy nejen v našem regionu.

spaldovykosik


Špaldový ovocný košíček z Ekofarmy Javorník
To, že špaldové pečivo je zdraví prospěšné, protože si zachovává všechny živiny, především minerální látky, vitamíny a trávící enzymy, už asi všichni víme, ale kde se dá pořídit kvalitní pekárenský výrobek právě z této mouky a jaký výrobce je osvědčený?  


Ekofarma Javorník je významným producentem pšenice špaldy a v posledních letech se zaměřuje i na výrobu špaldového pečiva, se kterým na českém trhu sbírá jedno ocenění za druhým. Ovocný košíček ze špaldové mouky v roce 2015 získal ocenění Perla Zlínska 2015. Tento balený výrobek má trvanlivost 9 dnů.
Pečivo můžete zakoupit nejen ve Farmářské prodejně ve Štítné nad Vláří, ale také v dalších prodejnách potravin a zdravé výživy ve všech regionech České republiky.

 

Javornický Hermelín je Bio potravina roku 2016


Ekofarma Javorník vyrábí kvalitní výrobky pouze z čerstvě nadojeného mléka od dojnic, pasených na loukách Bílých Karpat, které jsou chované v systému ekologického zemědělství. Mléko zpracovávají pouze šetrnou pasterizací bez používání homogenizace a mléko si tak ve výrobcích zachovává původní vlastnosti a biologickou hodnotu. Kladou důraz na kvalitu a prospěšnost zdraví.  Výrobky odpovídají nárokům současného spotřebitele, mají vysoký obsah bílkovin, vápníku a ušlechtilých mléčných kultur.
Před několika lety farmáři z Javorníku vsadili na výrobu Hermelínu v BIO kvalitě. Sýr neobsahuje žádné přidané konzervační látky mimo kuchyňské soli, která jim dodává chuť. Proto jsou doporučovány i pro zdravou výživu dětí. V loňském roce byl oceněn titulem Bio potravina roku 2016. Ekofarma Javorník je v současné době jediným výrobcem Hermelínu v BIO kvalitě v ČR.

 

 

Ekofarma Javorník: http://www.ekofarmajavornik.cz/

 

 

 

 

 

5. červenec 2020
Dnes má svátek Cyril a Metoděj

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže