LAHODNÉ MÍCHANÉ NÁPOJE Z LIMITOVANÉ EDICE TEEKANNE

LAHODNÉ MÍCHANÉ NÁPOJE Z LIMITOVANÉ EDICE TEEKANNE

www.teecanne.cz

 

Zaujaly vás smyslné čaje limitované edice TEEKANNE Love, Passion & Desire? Chcete váš čajový zážitek posunout ještě výše? Nechte se inspirovat recepty od barmanské vycházející hvězdy Kateřiny Vymazalové, které z vašich oblíbených čajů vykouzlí lahodné a osobité koktejly - ideální společníky pro vaše vánoční a novoroční večírky.


TEEKANNE APPLE KOKTEJL

koktejly1
Co budete potřebovat:
3 cl jablečného džusu
3 cl čaje TEEKANNE Love
0,5 cl růžového sirupu Monin
0,5 cl limetky
Snítka tymiánu
Jak na to:
Do vroucí vody o objemu 1 dl vložte 3 sáčky čaje TEEKANNE Love a nechte jej louhovat déle než obvykle, aby se do vroucí vody dostalo co nejvíce aromatických látek a vznikl vám koncentrát výrazné chuti, doporučujeme sáčky louhovat po dobu 15 minut. Do připravené sklenice vložte led, který zalijte 3 cl jablečného džusu a šťávou z limetky, do směsi posléze přidejte i čajový výluh. Pro ještě osobitější chuť zakápněte míchaný nápoj sirupem s příchutí růže, která drinku dodá jemnou a nasládlou chuť. Koktejl můžete dozdobit snítkou čerstvého tymiánu.


TEEKANNE SACHER KOKTEJL

koktejly2
Co budete potřebovat:
1/3 čerstvého banánu
Hrstka mražených třešní
1 cl limetkové šťávy
1 dl TEEKANNE Desire
Jak na to:
Do vroucí vody o objemu 1 dl vložte 3 sáčky čaje TEEKANNE Desire a nechte jej louhovat déle než obvykle, aby se do vroucí vody dostalo co nejvíce aromatických látek a vznikl vám koncentrát výrazné chuti, doporučujeme sáčky louhovat po dobu 15 minut. Během louhování si nakrájejte banán, který společně s třešněmi a ledem vložte do mixéru. Ovocnou směs zalijte vylouhovaným čajem. Pokud chcete dodat vašemu nápoji říz, můžete přidat pár kapek limetky.

 

TEEKANNE MARAMARA KOKTEJL

koktejl3
Co budete potřebovat:
3 cl meruňkového džusu
3 cl TEEKANNE Passion
2 cl bílku
0,5 cl mangového sirupu
0,5 cl limetky
Lístek čerstvé meduňky
Jak na to:
Do vroucí vody o objemu 1 dl vložte 3 sáčky čaje TEEKANNE Passion a nechte jej louhovat déle než obvykle, aby se do vroucí vody dostalo co nejvíce aromatických látek a vznikl vám koncentrát výrazné chuti, doporučujeme sáčky louhovat po dobu 15 minut. Do shakeru s ledem přidejte čajový výluh, meruňkový džus, bílek, mangový sirup a šťávu z limetky. Všechny ingredience v shakeru dostatečně promíchejte a připravenou směs nalijte do sklenice. Na závěr můžete dozdobit lístkem čerstvé meduňky, který jemně položte na vzniklou bílkovou pěnu.

Kateřina Vymazalová (18): Kateřina je vycházející barmanská hvězda, studentka SOŠ a SOU Gastronomické v Poličce. Přípravě čajů se věnuje již třetím rokem a tato disciplína je nejen její prací, ale především koníčkem. Své zkušenosti letos mohla předvést na mistrovství v Číně, kolébce čajové kultury, kde se stala Mistryní světa v kategorii Tea Mixology.

 

 

www.teecanne.cz

 

 

 

 

27. květen 2020
Dnes má svátek Valdemar

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek