LAHODNÁ SVAČINKA SE ŠUNKOU OD ŠÉFKUCHAŘE

LAHODNÁ SVAČINKA SE ŠUNKOU OD ŠÉFKUCHAŘE

www.uzeninyodslaniny.cz

 

OS Nejlepsi sunka 1 2
Šéfkuchař Ondřej Slanina pro školáčky doporučuje tu Nejlepší šunku, jejíž recepturu sám vyvinul. Osobně za kvalitu rozhodně ručí, a to v případě jakékoli uzeniny své značky Uzeniny od Slaniny. Nejlepší šunka je souzněním kvalitního vepřového masa, pragandy, koření, vábivého uzenářského aroma a precizního zpracování mistrů řezníků.

 

Pokud jste labužníci a svým dětem chcete zpříjemnit svačinku nejlepší šunkou, jistě sáhněte po Nejlepší šunce krájené! Vychutnat si jí můžete v podobě klasických tenkých plátků, nebo si jí nakrájíte přesně podle svých potřeb přímo z rodinného dvoukilového balení. Při přípravě lahodné svačinky potěšíte nejen své chuťové pohárky, ale zajistíte také potřebný přísun energie pro své školáčky….protože nejlepší mámy ví, že Nejlepší šunka přináší nejlepší chuť.

 

Doporučená cena Nejlepší šunky balené (120 g) je 30,90 korun, cena dvoukilového balení Nejlepší šunky je 388,70 Kč.

OS Nejlepsi sunka 3 2


 

Ondřej Slanina uvedl v březnu 2017 na trh vlastní prémiovou značku uzenin s názvem Uzeniny od Slaniny. Uzeniny této nové značky vyvinul společně se zkušenými moravskými uzenáři z Hustopečí nad Bečvou. O zaručeně kvalitní výrobu se stará firma VÁHALA a spol. s r. o.

 

www.uzeninyodslaniny.cz

 

 

 

26. květen 2020
Dnes má svátek Filip

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek