Krok směrem ke zdraví a kráse

Krok směrem ke zdraví a kráse

Image foto zena
Všichni toužíme mít krásnou pleť, lesklé vlasy a pevné nehty. Tři atributy, které značí nejen krásu, ale hlavně naše vnitřní zdraví. Za touto trojicí stojí také dostatek zinku a selenu v našem organismu. Oba minerály je možné efektivně dodat tělu pomocí doplňků stravy Selen ACTIVE a Zinek ACTIVE, které obsahují patentovanou látku BioPerine®. Ta pomáhá zlepšit vstřebávání některých minerálů až o 80 %*.


Pro imunitu i krásu

Selen ACTIVE
Selen je minerál, který se pyšní antioxidační aktivitou – pomáhá chránit naše tkáně a buňky před oxidativním stresem. Podporuje imunitu a je podstatný pro správnou funkci štítné žlázy. Vlasům a nehtům zajišťuje přirozeně krásný vzhled. Dopřejte si ho v doplňku stravy Selen ACTIVE, který obsahuje selen organicky vázaný na kvasnice a je obohacený o BioPerine®, který zvyšuje vstřebatelnost některých minerálů až o 80 %*. Prospějte svému zdraví.


Doporučená cena (30 tbl): 109 Kč
K dostání: V lékárnách a na https://www.klubzdravi.cz/bioperine

 

Štít zdraví

Zinek ACTIVE
Ve zdravém těle zdravý duch. Dopřejte mu dostatek zinku, ten podpoří imunitu, metabolismus i reprodukční systém. Díky antioxidačním účinkům bude pomocným štítem před působením volných radikálů. Může být dalším krokem ke zdravé kůži, vlasům i nehtům. Důležitý zinek získáte také prostřednictvím doplňku stravy Zinek ACTIVE s přidanou látkou BioPerine®, která zlepšuje vstřebávání některých minerálů až o 80 %*.


Doporučená cena (50 tbl): 139 Kč.
K dostání: V lékárnách a na https://www.klubzdravi.cz/bioperine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Patent č. US 5972382

23. říjen 2018
Dnes má svátek Teodor

Počasí


 

IMG 5592

jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek