Dopřejte si tu nejlepší ledovou kávu se speciálním setem značky Kilner

Dopřejte si tu nejlepší ledovou kávu se speciálním setem značky Kilner

www.luxurytable.cz

Luxurytable.cz Sada na ledovou kavu Kilner cena 960 Kc 2

Každý milovník dobré kávy ví, že udělat lahodný nápoj zdaleka neznamená jen zalít zrnka horkou vodou. Připravit skvělý šálek kávy je často mravenčí práce - a v případě ledové varianty to platí o to víc. Se speciální sadou na ledovou kávu Kilner můžete tyto starosti hodit za hlavu - a nemusíte ani trochu rezignovat na kvalitu výsledného pití.

Luxurytable.cz Sada na ledovou kavu Kilner cena 960 Kc image 2
Na ledovou kávu stačí jen myslet večer před tím, než si ji chcete dopřát. Ve speciální lahvi s filtrem necháte přes noc extrahovat namletou kávu a druhý den ji stačí přes kousek mušelínu ze sady přelít do krásných vintage džbánků. Pro extra ledovou variantu stačí přidat pár kostek ledu.

Luxurytable.cz Slehac na slehacku Kilner cena 360 Kc 2

 

Osvěžující letní drink můžete zjemnit troškou vlastnoručně ušlehané smetany. Se šlehačem Kilner vám na to stačí pouhých 30 vteřin. Tuto variantu využijete bez elektřiny, takže poslouží třeba i na chatě nebo v přírodě, a sklenici s víčkem navíc můžete využít i pro podávání jiných nápojů.

Luxurytable.cz Slehac na slehacku Kilner cena 360 Kc image 2
Pro přípravu šlehačky stačí do sklenice se stylovým designem nalít smetanu, vložit speciální spirálu a pak už jen půl minutky třepat. Vyzkoušejte toto čerstvé letní duo!

Produkty značky Kilner, která vznikla v roce 1842 v Anglii, jsou pro letní hodování a odpočinek na dovolené jako stvořené. Prohlédněte si novinky v internetovém obchodě www.luxurytable.cznebo ve 3. patře obchodního domu Kotva v Praze 1 na Náměstí republiky, kde sídlí prodejna Villeroy & Boch.

 

 

 


Zdroj, foto:
www.luxurytable.cz
Prodejna Villeroy & Boch
Facebook: http://www.facebook.com/pages/Luxurytablecz


M

24. leden 2019
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek