Ať už z plastu či ze skla, dózy Tefal jsou výborným pomocníkem v kuchyni i na cestách

Ať už z plastu či ze skla, dózy Tefal jsou výborným pomocníkem v kuchyni i na cestách

www.tefal.cz

dozy
Potravinové dózy táhnou. Je opravdu jen málo domácností, které alespoň jednu krabičku nevlastní. A není se čemu divit. Dózy jsou efektivním pomocníkem, který usnadňuje skladování a zároveň zachová chuť a aroma potravin. Díky své praktičnosti se hodí do batůžku na výlety, pro přípravu jídel do zaměstnání či do škol. Kvalitní dózy umožňují uchovávat jakékoli jídlo bez rizika napadení bakteriemi a plísněmi, udržují ho déle čerstvé, čímž se zamezuje plýtvání potravinami.


Vstoupíte-li do obchodu s domácími potřebami, je téměř stoprocentní šance, že narazíte na plastové či jiné krabičky na potraviny. Hrát si můžete s jejich tvary, barvami, velikostmi i materiálem. Nejčastěji jde sice o plast, ale nejste-li jeho příznivci, nezoufejte. Dnes jsou na výběr například i skleněné modely, které mohou díky svému provedení tvořit i krásný dekorativní prvek.

 

V plastových i skleněných formách jsou zhotoveny dózy Clip&Close od značky Tefal. Plastové verze těchto nádob jsou 100% vodotěsné, hygienické a nezávadné. Vynikají svým unikátním těsněním z pevného materiálu, které je navíc nerozdělitelně spojené s víkem, což zamezuje usazování nečistot a vlhkosti a následné tvorbě bakterií a pronikání zápachu. Uskladněné potraviny si tak zachovávají daleko déle svou čerstvost. Nádoby jsou odolné proti mrazu, zároveň se dají použít v mikrovlnné troubě. Lehce se udržují, protože jsou omyvatelné v myčce. Tefal je vyrábí ve 14 různých velikostech. Cena od 79 korun (2,90 EUR)

 

Skleněné verze Clip&Close Glass jsou vyrobeny z borosilikátového skla, které je mnohem kvalitnější než běžné temperované. Nádoby jsou díky tomu odolné vysokým teplotám a dají se použít v troubě při teplotě až do 420oC. Ani umístění v ledničce či mrazáku jim nedělá problém, zaručují 100% nepropustnost a vodotěsnost. Dalším benefitem je jejich vzhled, nádoby se dají využít přímo pro servírování na stůl. Vyrobeny jsou v šesti různých velikostech, které se hodí jednak do kuchyně, tak jsou i perfektním řešením na cesty. Cena od 129 Kč (4,90 EUR)


Pro oba typy nádob platí výjimečně dlouhá záruka 30 let a vyrobeny jsou v Německu.

 

 

 

 

Zdroj, foto: www.tefal.cz

 

24. leden 2019
Dnes má svátek Milena

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek