Domácí polévky na zahřátí – rychle a chutně

 Domácí polévky na zahřátí – rychle a chutně

www.tefal.cz

polevkatefal


V zimním období plném chřipek a nachlazení není nic jednoduššího než se zahřát pořádnou vydatnou polévkou. Zasytí vás, prohřeje organismus a celkově prospěje vašemu zdraví. Nejlepší jsou samozřejmě polévky uvařené z čerstvých surovin v teple domova. Pokud máte rádi domácí přípravu, ale nemáte čas polévku sami připravit, je tu pro vás perfektní pomocník – TEFAL Easy Soup. Jde o jedinečný přístroj, který vám během několika málo minut sám rozmixuje i uvaří požadované ingredience a vytvoří tak skvělý pokrm pro celou rodinu.


Ovládání TEFAL Easy Soup je velmi jednoduché. Přístroj má nastaveny 4 automatické vařící programy (krémová polévka, polévka s kousky, přesnídávky a pyré, mixování směsí), které stačí pouze potvrdit a za pár minut je jídlo hotové. Velkou výhodou je tepelně izolovaný povrch nádoby, díky kterému při manipulaci s ní nehrozí popálení. Součástí je také ergonomické držadlo, se kterým není problém přenášení ani nalévání. Mezi další užitečné vlastnosti patří funkce udržování teploty, která zajistí stálou teplotu po dobu nejméně 40 minut od ukončení vaření. A v neposlední řadě i program Easy Cleaning pro snadné čištění, kdy stačí nalít vodu, stisknout tlačítko a nádoba se sama dokonale propláchne. Běžná maloobchodní cena je 2 999 korun.


TIP TEFAL Easy Soup na krémovou pomerančovou polévku z máslové dýně:

povelka2 2
Pro 4 osoby potřebujete: 700 g máslové dýně nakrájené na kostičky, 60 g cibule, 100 g brambor nakrájených na kostičky, 150 ml pomerančového džusu, 300 ml vody, 1 zarovnanou kávovou lžičku curry koření, 1 kávovou lžičku cukru, sůl. Na ozdobení si připravte pomerančovou kůru a kmín.


Vložte všechny přísady do přístroje Easy Soup (kromě přísad určených k ozdobení). Vyberte funkci pro přípravukrémové polévky. Po dokončení procesu vaření nalejte polévku do polévkových talířů nebo misek. Posypte pomerančovou kůrou a kmínem.

 

Hruškovo-banánové pyré:

polevka3 2
Pro 4 osoby potřebujete: 400 g hrušek nakrájených na kostičky, 300 g nakrájených banánů, 2 plné polívkové lžíce medu, šťávu z 1/2 citrónu, 80 ml vody


Vložte všechny přísady do přístroje Tefal Easy Soup a vyberte funkci « kompot ». Nalejte směs do malých mističek a dejte na několik hodin do lednice. Podávejte dobře vychlazené.
Další velmi chutnou variantu tohoto pokrmu získáte tak, že med nahradíte čokoládovým krémem nebo přidáte kakaový prášek.


Chlazená hrachová polévka

polevka 4 2
Pro 4 osoby potřebujete: 300 g hrášku, 60 g cibule, 300 g okurky nakrájené na kostičky, 300 ml vody, 200 ml sójové smetany, 20 čerstvých lístků máty, šťávu z 1/2 citrónu, 1 kávovou lžičku cukru, sůl, pepř


Vložte hrášek, cibuli, okurku, vodu a sójovou smetanu do přístroje Tefal Easy Soup a dochuťte kořením. Vyberte funkci « krémová polévka ».
Polévku dejte na 4 hodiny do lednice, dokud se pořádně nevychladí. Otevřete přístroj, přidejte cukr, lístky máty a šťávu z půlky citrónu. Vyberte funkci « míchání ». Podávejte vyc

 

 

 

 

Zdroj, foto:  www.tefal.cz

 

20. březen 2019
Dnes má svátek Světlana

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek