Udržujte pitný režim i na cestách. Díky mikrodrinku Waterdrop to je opravdu snadné

Udržujte pitný režim i na cestách. Díky mikrodrinku Waterdrop to je opravdu snadné!

 

Ať už se v létě vydáte tisíce kilometrů daleko nebo vyrazíte na krátké výlety po okolí, nezapomeňte dodržovat pitný režim. Díky prvnímu mikrodrinku Waterdrop na světě však s sebou nemusíte vláčet lahve s vodou nebo zatěžovat přírodu nápoji v neekologických plastových obalech. Řešení můžete mít doslova v kapse!

 Waterdrop.cz image 4 2

„Jde v základu o jednoduchou myšlenku, která zároveň představuje něco opravdu velkého – díky malé kapsli se lidé naučí pít více vody, nastartují pitný režim. A protože nápoj není slazený cukrem, udělají tak i něco pro své zdraví. Navíc ve Waterdropu klademe velký důraz na ekologii a udržitelnost,“ vysvětluje Kateřina Navrátilová, ředitelka českého Waterdrop s.r.o. Tato inovace mezi nápoji v sobě skrývá výtažky z přírodních superpotravin a vitamíny, avšak neobsahuje konzervanty. Mikrodrink ani při dlouhých transportech nevyteče, nelepí se a kromě toho, že nezabere skoro žádné místo, je také velmi lehký. Díky speciálnímu postupu při výrobě má navíc dlouhou trvanlivost.

 Waterdrop.cz image 3 2

Waterdrop je jako stvořený na cesty. Ostatně nápad na jeho výrobu vzniknul vysoko v oblacích právě při cestování. Jeden ze zakladatelů značky, Martin Donald Murray, při služební cestě letadlem řešil, jak se hydratovat, zůstat v kondici a nepodávat tělu zbytečné cukry, konzervanty a stabilizátory. Společně se svým bratrem Henrym Weiserem pak vymysleli malou rozpustnou kostku, která obohatí tělo o důležité látky. „Dáváme zákazníkům možnost pít drink plný chuti a vitamínů, který má zároveň minimální dopad na životní prostředí. Mají možnost si zvolit, zda kapsli vhodí do perlivé či neperlivé vody, i do jakého objemu,“ říká Martin Donald Murray.

 Waterdrop.cz image 2

Obal kapslí mikrodrinku je navíc vyroben z recyklovatelného materiálu a elegantní bílý empowerment box pro 48 kapslí vznikl z materiálu známého jako PaperFoam, který získal v Kalifornii cenu Dieline za Nejlepší udržitelný obal pro rok 2017. Pak už stačí mít jen po ruce skleničku nebo lahev s vodou. Ke kapslím si můžete pořídit designovou lahev ze skla,, kterou ilustrovala výtvarnice Marusha Belle. Na cestách se navíc bude hodit i funkční a krásný Carry Kit. Díky stylovému pouzdru budete mít svůj mikrodrink vždy po ruce.

 Watedrop.cz Carry Kit cena 450 Kc

Waterdrop můžete vybírat v pěti příchutí. Jde o Focus (limeta, zelená káva, baobab), Relax (ibišek, acerola, arónie), Youth (broskev, zázvor, ženšen), Defence (brusinka, šípek, moringa) a Boost (černý rybíz, černý bez, açaí). Nápoj je však tak šetrný, že si na něm bez starostí pochutnají i těhotné ženy, děti či diabetici. Je navíc vhodný i pro vegany.  Voda s lahodnou chutí, téměř bez kalorií a obohacená o výtažky ze superpotravin není nedosažitelný luxus, díky mikrodrinku Waterdrop je realitou.

 

Produkty pořídíte v e-shopu na www.waterdrop.cz

Oživte si vodu s prvním mikrodrinkem Waterdrop na světě!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

cammi

31. květen 2020
Dnes má svátek Kamila

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek