Saunoví mistři světa pocházejí z Aquapalace Praha

Mistrem světa v saunových ceremoniálech se stal v kategorii jednotlivců český reprezentant Róbert Židek, který pochází ze Saunového světa Aquapalace Praha. Svým výkonem oslnil na každoročním Mistrovství světa v saunových ceremoniálech WM Aufguss 2021, které se letos odehrávalo v prostorách polské Colosseum Sauna Areny v Paláci Saturna, za účasti nejlepších saunérů světa.

21 AQP SS WM MISTRI6

Tým Aquapalace Praha vyslal hned čtyři zástupce, kteří reprezentovali Českou republiku na světovém finále. V individuální kategorii se zúčastnil Róbert Židek s ceremoniálem „Behind The Scenes“ a v týmové soutěži duo Katka Šmídová s Lukášem Luskou, kteří předvedli ceremoniál nazvaný „Theorem Squared“. Dvojice složená ze saunérů Róberta Žideka a Milana Maďara si připravila ceremoniál s názvem „Project Manhattan“.

MISTRI SVETA A4

Český saunér mistrem světa
S výrazným bodovým náskokem se stal mistrem světa saunových ceremoniálů Róbert Židek. Během svého saunového ceremoniálu „Behind The Scenes“ zaujal svým impozantním vystoupením, kterým si získal přízeň nejen laické, ale i odborné veřejnosti. Jeho herecký výkon, při kterém ztvárnil jednu z největších a nejkomplikovanějších postav Shakespearovského dramatu – Hamleta, se tak zapíše do historie nejen Saunového světa čestlického aquaparku. Dvojice Katka Šmídová a Lukáš Luska se díky perfektnímu výkonu při ceremoniálu s názvem „Theorem Squared“ těší z krásného 6. místa.


NÁŠ TIP: Mistři světa v Aquapalace Praha
Pokud chcete poznat nejúspěšnější saunéry a užít si netradiční den plný relaxace a zábavy, jste srdečně zváni 25. září do Saunového světa Aquapalace Praha. Čeká Vás Den otevřených dveří, na kterém vystoupí MISTŘI saunových ceremoniálů. Více informací najdete na www.aquapalacepraha.cz

21 AQP SS WM MISTRI8
Více o Aquapalace Praha:
Aquapalace Praha se stal 3. nejnavštěvovanějším turistickým cílem České republiky za rok 2020. Zábavní komplex o ploše 9150 m² s rozsáhlým Vodním světem s venkovní zónou, největším Saunovým světem v ČR, dvoupodlažním Fitness a luxusním Spa & Wellness poprvé otevřel veřejnosti 5. května 2008. Vodní svět nabízí 21 tobogánům, včetně místní dominanty - 450 metrů dlouhé Divoké řeky. Velkou atrakcí je také každodenní projekce Laser Show. Součástí Vodního světa je i rozsáhlá venkovní zóna s lehátky a barem obsluhujícím plavce přímo ve vodě. Místní Saunový svět je největším zařízením tohoto druhu v Česku a nabízí 14 druhů saun a prohříváren a dvoupodlažní Fitness je jedním z nejlépe vybavených v republice. V komplexu se rovněž nachází luxusní Spa & Wellness se špičkovými relaxačními a ošetřujícími procedurami a středisko Balneo & Medical nabízející komplexní služby v oblasti fyzioterapie a léčebné rehabilitace.

 

 

 

Zdroj, foto: Aquapalace Praha

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek