Zážitky z Aquapalace Praha jako nejkrásnější dárek

Vánoce jsou za rohem, dopravci nestíhají a vám se do žádného obchodního centra nechce? Voucher je tím nejlepším řešením! Aquapalace Praha připravil hned několik poukazů, kterými potěšíte nejen ty nejmenší. Dárky jednoduše zakoupíte prostřednictvím e-shopu a vše budete mít hotové za jedno odpoledne.


Rodinné radovánky
Letošní rok plánování dovolených ani jiných větších aktivit příliš nenahrával, a proto si udělejte radost a vyrazte s dětmi do nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě. Čeká na vás dobrodružství, relax i adrenalin na jednom místě, a to v každém ročním období. Těšit se můžete na více než 20 skluzavek a tobogánů, virtuální realitu, která vás dostane nad hřebeny hor i do vesmíru, nebo na podvodní hudbu v Korálovém Dómě.
Rodinné vstupné do Vodního světa na 3 hodiny: 1 549 Kč
K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Aquapalace Praha
Hvězdička pod vánoční stromeček
Celoroční vstup do největšího aquaparku u nás, to je dětská karta Hvězdička, která vaší ratolesti zajistí neomezenou návštěvu Vodního světa. Děti si mohou užít každodenní volný vstup do Aquapalace Praha, kde se vyřádí na tobogánech, skluzavkách i nejdelší Divoké řece v České republice. Vodní svět s rozlohou 9 150 m² zaručí nejen dětem, ale i dospělým perfektní zážitky a zábavu na celý den.
Dětskou kartu hvězdička ocení i dospělí. Zahrnuje totiž kromě neomezeného vstupu do Vodního světa i dětský koutek. Vy tak můžete vyrazit relaxovat například do Saunového světa, či si dopřát některou z mnoha procedur ve Spa & Wellness.
Dětská karta Hvězdička: 1 250 Kč
K dostání v e-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

Aquapalace Praha 2
Rituál krásy podle receptu královny Kleopatry
Hledáte originální dárek pro partnerku nebo chcete udělat radost sami sobě? Sáhněte po nejoblíbenějším tělovém rituálu egyptské královny Kleopatry. Procedura začíná jemným omlazujícím peelingem celého těla, po němž následuje regenerační zábal z mořských řas. Navrátit krásu pleti pomůže liftingová masáž a napětí zbaví hýčkání hlavy s pomocí alchymistické tinktury. Rituál je zakončen relaxační aroma masáží celého těla.
Rituál Queen of Egypt: 2990 Kč
K dostání ve-shopu či na pokladnách Aquapalace Praha.

 

 

 

Zdroj: Aquapalace Praha

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek