Nejlepším vánočním dárkem jsou zážitky na Dolní Moravě

Darujte svým blízkým a třeba i sami sobě chvíle důkladného odpočinku. Dárek, který ocení opravdu každý, se vejde do obálky. O to ale větší radost udělá. Poukaz na hory zážitků na Dolní Moravě ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista jednoduše a během pár minut vyřešíte na internetu. A pak už zbývá jen jediné – začít se těšit.

dolnimorava202snih

 

Darovat můžete některý z pobytů, které zkušený tým Dolní Moravy vytvořil za vás. Jde o romantiku na horách pro dva, wellness pobyt nebo pobyt s názvem Vzhůru do oblak, taktéž pro dva. Věnovat však můžete též pobyt ušitý na míru celé vaší rodině. Ať už si vyberete jakoukoli možnost, vás a vaše hosty přivítá hotel Vista s wellness zázemím usazený mezi kopce Králického Sněžníku a obklopený zážitky. Můžete lenošit, dopřát si gastronomické prožitky, rozhledy ze Stezky v oblacích, adrenalin na nejdelší bobové dráze v Česku, můžete se vybít při sportu nebo se dobít čerstvým vzduchem a rozvlněnou horskou krajinou.

Dolni Morava darkove poukazy 2

Dopřejte si kvalitně strávený čas. Obdarujte své blízké zážitky, které si budou ještě dlouho připomínat. Dárkové poukazy najdete na webu Wellness hotelu Vista. Co vás čeká a na co se začít těšit, zjistíte na www.dolnimorava.cz

 

 Wellness hotel Vista 5

 

www.hotel-dolnimorava.cz

 


Horský resort Dolní Morava                                             
Wellness hotel Vista                                                       
Velká Morava 46                                                            
561 69 Dolní Morava, Králíky                                          
EMAIL: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.                                   

   
                                

 

29. červen 2022
Dnes má svátek Petr a Pavel

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek