Cestovatelé z celé ČR se sjedou do Prahy na finále Dream Race

Po dvouměsíčním cestování za krásami České republiky a plnění 200 úkolů z nejrůznějších oblastí skončila základní část největší letní cestovatelské hry Dream Race. V sobotu 29. srpna se utká prvních pět nejlepších týmů z každé kategorie na pražském finále o pohár Dream Race a další cestovatelské ceny.
 

lenkazackovatitulka

Do finálového dne, který provede soutěžící po zajímavých místech zejména centra Prahy, se ale mohou zapojit i jednotlivci nebo týmy, které se neumístily na prvních příčkách základního kola. Stačí jen, když přijdou v den konání akce ráno do Tančírny ve Žlutých lázních, kde dostanou veškeré instrukce.
 
Do hry Dream Race se od 1. července zapojilo na 2000 hráčů, kteří si vybírali z celkem 200 úkolů. „Mezi nejoblíbenější úkoly patřily takzvané bezlokační, protože se daly plnit kdekoliv po republice. Ale jinak hráči často navštěvovali Prahu, jih Moravy a Hanou. Potěšilo nás, že se zapojili hráči z celé republiky, od Aše po Jablunkov, od Šluknova po Vyšší Brod. Nejvíc soutěžcích jsme napočítali v kategorii Cestovatelský tým, což jsme i čekali. Velmi dobře byla ale obsazena i kategorie Rodinný tým a našli se i extrémně nadšení Sólisté, kteří s námi startovali první den hry na Sněžce, nebo sbírali body do posledních minut před koncem základní části,“ vysvětlil zakladatel hry Viktor Hošek.
 IMG 6479
Finálový závod bude odstartován v sobotu 29. 8. v 10:00 v pražských Žlutých lázních. Hráči budou mít 7 hodin na splnění co nejvíce ze 30 úkolů, které pro ně pořadatelé přichystali. Budou moct prozkoumat podzemí Staroměstského náměstí, vilu Jana Wericha, nebo třeba objevit záhady Vyšehradu. Ti, kteří posbírají bodů nejvíce, získají pohár značky Moser, ale třeba i dovolenou od společnosti Dream Tours, vstupenky do Divadla Járy Cimrmana, ceny od značek Niceboy, Lobkowicz, Bushman, Dermacol, RaPa, Plot, Mementera a dalších.

 

V 17:00 vypukne oslava celoprázdninové soutěže, kde se o zábavu postarají kapely ŠIMI trumpet, Drinopol nebo Pohřební kapela. Moderátorem večera bude Dalibor Gondík. „Zveme všechny, kdo si chtějí závěr letošních prázdnin opravdu užít. Ať už se vydají zdarma vyzkoušet Dream Race finálový závod, nebo si jen přijdou poslechnout některou z kapel a zapít léto,“ dodal pořadatel.

 1500X1500

Do finále se probojovaly týmy:

Cestovatelský tým:
1. Cayman Style
2. Nufacci
3. Řadící páka
4. TELKA
5. Plané řeči

 

Rodinný tým:
1. Just for fun
2. Angels
3. Hlavouni
4. Rajmici
5. Křemílci

 

Sólista:
1. Kopr
2. Lolekos
3. K
4. 8:30
5. Joanna

 

Více zde: https://www.facebook.com/events/914058485780428

 

www.dreamrace.cz

 

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek