Udělejte něco pro rodinu! Dopřejte si pár dní jen ve dvou

Udělejte něco pro rodinu! Dopřejte si pár dní jen ve dvou

Wellness hotel Vista 3

Představa dovolené bez dětí vzbuzuje v mnoha rodičích pocit provinění. Ve skutečnosti není výlet jen ve dvou ani trochu sobecká záležitost, a naopak prospěje celé rodině. Shodují se na tom nejenom koučové, ale samotní rodiče. Co vám volno jen partnerem přinese? A kde si užijete společné chvíle nejvíc?

 

Nemusíte vyrazit s celou rodinou na prázdniny, abyste věděli, že starost o dětskou pohodu zkonzumuje nejvíc času a energie. Dopřát si romantický večer po dni plném dětského programu je občas skoro nemožné. A pokud se uvolní nějaká ta chvilka, vytížený rodič ji nejspíš využije k úklidu, vaření nebo jiné aktivitě, která je doma zapotřebí.

 Wellness hotel Vista 8

Rodinná harmonie však nestojí jenom na klidu nejmenších členů. Důležité je, aby i rodiče měli čas sami na sebe a na své potřeby. Jedině když budou sami spokojení, mohou rozdávat radostnou energii dál. Dopřejte si proto bez výčitek čas k nabití nové síly a udělejte si prostor na nerušené povídání a vytváření nových zážitků bez dětí.

 

Wellness hotel Vista nachystal dva týdny v listopadu určené jen dospělým. Hotel, který je známý svou prvotřídní nabídkou aktivit pro celou rodinu, zasvětil několik dnů regeneraci a zážitkům rodičů, prarodičů a vůbec všech, kteří se starají o děti. Vista se na chvíli promění na místo tichého relaxu bez dětského cupitání a výkřiků, skvělé gastronomie, zasloužené péče a špetky romantiky. Ve speciálním balíčku s názvem Tentokrát bez dětí najdete speciální wellness procedury pro dva, lahodné tříchodové večerní menu s vínem a otevřenou bránu do saunového a wellness světa. Samozřejmostí je ubytování podle výběru, skvělá bohatá snídaně, welcome drink a hory zážitků v horském resortu Dolní Morava.

 Wellness hotel Vista 1

Rozmazlete se společně při jedinečných wellness procedurách. Jedinečný a promyšlený wellness koncept vám dodá energii a skvělý zážitek. Ponořte se do koupele plné okvětních plátků růže, pečujícího růžového oleje a soli z Mrtvého moře. K tomu si dopřejte harmonizační masáž chodidel, která blahodárně působí na reflexní a marmové body a uvolňuje namáhané nohy. Nebo si vyberte proceduru kombinující omlazující účinky jílu a parní lázně. Procedura s názvem rasul má svůj původ v orientu a zanechává pokožku jemnou a vyživenou. Korunovat tuto relaxaci můžete antistresovou masáží hlavy, která rozptýlí vaše napětí a stres. Poskytněte svému tělu dostatek sil a připravte ho na namáhavou zimu saunou a speciálními večerními saunovými ceremoniály.

 Wellness hotel Vista 11

Projděte se podzimní kopcovitou krajinou, pozorujte ji společně ze Stezky v oblacích, vyzkoušejte některou z mnoha adrenalinových nebo zajímavých aktivit, které resort nabízí, a dopřejte si trochu klidu před nadcházejícím vánočním shonem. Odpočiňte si a těšte se na vyprávění o dobrodružstvích, které zatím vaše děti prožily s prarodiči nebo tetou a strýčkem. Více informací najdete na webu Wellness hotelu Vista.

 

 

Zdroj, foto: Wellness hotel Vista                                                       

 

www.dolnimorava.cz

                                               
www.hotel-dolnimorava.cz

 

 
                                

17. říjen 2021
Dnes má svátek Hedvika

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek