Připraveni na cesty - zabalte a vyrazte!

Připraveni na cesty
Zabalte a vyrazte!

baleni na cesty

Chystáte se na pustý ostrov nebo do víru velkoměsta? Na tom vůbec nezáleží. S naší novou kolekcí věnovanou cestování budete naprosto perfektně připraveni na jakoukoli dovolenou. Od kufrů a tašek přes cestovní potřeby až po praktické organizační pomůcky k balení se za dobrodružstvím. Kolekci „Připraveni na cesty“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 30. dubna, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 24. dubna 2018.


U všech kufrů Tchibo jsou náročnými testy v nezávislých zkušebních institutech/laboratořích posuzovány vlastnosti a nosnost materiálu i dodržování nařízení týkajících se škodlivin. Kufry navíc podstupují celou řadu mechanických testů. Například test pádem, test zátěže na schodech, test zipů nebo test držadel.

 

Lehký textilní kufr
Lehký a vhodný na každou cestu. Kufr má čtyři snadno pohyblivá kolečka otočná o 360°. Praktické dělicí stěny zajistí pořádek v kufru. V nabídce jsou tyto kufry v modré a šedé barvě a ve třech velikostech. Malý kufr je vhodný i jako příruční zavazadlo, váží 2 kg, objem má 35 l, rozměry 35 x 55 x 23 cm a je za předběžnou cenu 1.690 Kč. Střední kufr váží 2,5 kg, objem má 65 l, rozměry 43 x 71 x 27 cm a je za předběžnou cenu 1.990 Kč. Velký kufr váží 2,8 kg, objem má 93 l, rozměry 48 x 80 x 30 cm a je za předběžnou cenu 2.190 Kč.  

textilní kufry


Kufr se skořepinou
Pevný a odolný s inteligentním jádrem. Kufr má čtyři snadno pohyblivá kolečka otočná o 360°. V nabídce je v černé barvě, vínově červené a v barvě šampaňského a standardně je vybaven zámkem TSA. Malý kufr váží 2,8 kg, objem má 37 l, rozměry 35 x 54,5 x 22 cm a je za předběžnou cenu 1.790 Kč. Střední kufr váží 3,7 kg, objem má 68 l, rozměry 44 x 66,5 x 25, cm a je za předběžnou cenu 1.990 Kč. Velký kufr váží 4,7 kg, objem má 105 l, rozměry 50 x 75,5 x 29 cm a je za předběžnou cenu 2.190 Kč.  

kufry2

 

Hybridní kufr
Díky zipům zvětší objem až o 30 %. Kufr má čtyři snadno pohyblivá kolečka otočná o 360°. Je vyrobený ze dvou komponentů – z tvrdého plastu a měkké textilní tkaniny, a tak nabízí kombinaci flexibility a lehkosti textilního kufru s odolností kufru z tvrdé skořepiny. V nabídce je v černé, modré a vínově červené barvě. Malý kufr lze použít jako příruční zavazadlo, váží 3 kg, objem má 36 l, rozměry 40 x 55 x 22 cm a je za předběžnou cenu 1.990 Kč. Střední kufr váží 3,8 kg, objem má 60 - 80 l, rozměry 44 x 66,5 x 32 - 38 cm a je za předběžnou cenu 2.190 Kč. Velký kufr váží 4,6 kg, objem má 90 - 120 l, rozměry 50 x 78 x 35 - 41 cm a je za předběžnou cenu 2.490 Kč.  

kufryhybridní


Naše bezpečnostní tašky a taštičky jsou vybaveny skvělými detaily na ochranu proti odcizení. Například ramenními popruhy s kovovou výztuží, která výrazně ztěžuje přetržení či přeříznutí, karabinkami na zip nebo skrytými kapsami.

 

Bezpečnostní batoh
Praktický s moderním designem. Hlavní část se zapíná na zip. Batoh má rozměry 28 x 30 x 12 cm. Předběžná cena 699 Kč.

 

Bezpečnostní taška přes rameno
Designově lze kombinovat s dalšími taškami z kolekce. Má kapsu na zip na zadní straně. Rozměry tašky jsou 25 x 27 x 4 cm. Předběžná cena 499 Kč.


Pořádek šetří čas, a proto když si dobře zabalíte, nemusíte na dovolené ztrácet čas hledáním a budete mít víc prostoru na relaxaci.


Cestovní závěsný regál
Sbaleno i vybaleno během okamžiku. Sbalte věci do zavěšeného regálu, poskládejte do kufru a pak stačí jen jednoduše vyjmout z kufru i s věcmi a pověsit do šatní skříně nebo na dveře. Spodní přihrádka je na zip, regál je výškově nastavitelný. Jeho rozměry jsou 40 x 75 x 25 cm a nosnost je maximálně 9 kg. Součástí jsou čtyři háčky, dva k pověšení na dveře a dva k pověšení na šatní tyč. Předběžná cena 499 Kč.

 

Sáčky na boty a prádlo, 6 ks
Spolehlivě oddělí, co je potřeba. Zabalí zvlášť tři páry bot jednotlivě nebo poslouží na spodní prádlo a jiné drobné věci, které nelze tak snadno najít. Sáčky jsou z elastického materiálu a každý má rozměr 40 x 20 cm. Předběžná cena za sadu 299 Kč.


Popruh na kufr 3v1
Chrání kufr a slouží i jako váha. Popruh je na číselný zámek a má v sobě integrovanou digitální váhu. Popruh je nastavitelný do délky na kufry s obvodem do 185 cm, váha má rozsah měření od 0,6 do 40 kg. Baterie jsou součástí balení. Předběžná cena 349 Kč.

 

 

Zdroj, foto: Tchibo

 

 

 

Doplňující informace o firmě
Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.
Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí prostřednictvím Tchibo Praha, spol. s r.o. od roku 1991 v segmentu pražené a instantní kávy a jednoporcových kávových systémů pod známými značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Od roku 2004 rozvíjí Tchibo Praha na českém trhu obchodní činnost zaměřenou na prodej spotřebního zboží. Od počátku roku 2014 nabízí prostřednictvím svého e-shopu také služby cestovního ruchu.
Společnost Tchibo podniká odpovědně. Dlouhodobě se angažuje v mnoha projektech zaměřených na trvale udržitelnou produkci kávy, bavlny či dřeva i zajištění odpovídajících pracovních a životních podmínek malopěstitelů a pracovníků v továrnách. Aktivně pomáhá řešit otázky jako globální oteplování, ohleduplné hospodaření s vodou, půdou, energiemi i zdroji, nakládání s odpadem či zachování biodiverzity. Zapojuje se do činnosti mnoha místních komunit.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek