Běžecká sezóna s Tchibo začíná

Běžecká sezóna s Tchibo začíná - v síti obchodů Tchibo od 5. března, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 27. února 2018

tchibo2

Běhání a fitness
A je konečně tady! První sluneční paprsek, který se prodral mraky a velí zakleknout do startovních bloků. Stačí se obléknout do prodyšných sportovních triček a kalhot ve svěžích barvách a běžecká sezóna může začít. S chytrými vychytávkami, jako jsou řešení 2v1 a praktickými sportovními pomůckami nebude žádná trasa moc dlouhá. A kdyby se sluníčko ještě přeci jen na chvilku schovalo, barevné reflexní prvky se postarají o to, abyste byli dobře vidět i za horší viditelnosti. Kolekci „Běžecká sezóna začíná“ najdete v síti obchodů Tchibo a prodejních místech Tchibo v obchodních řetězcích od 5. března, v e-shopu www.tchibo.cz již od úterý 27. února 2018

 

Tchibo3Tchibo4
Skladná běžecká bunda
Počasí vás nezaskočí. Bundu složíte do malé kapsy a zapnete jako ledvinku. Bunda odpuzuje vodu a nečistoty díky ekologicky šetrné impregnaci ecorepel®. Jde o lehký materiál s tepelným potiskem strukturovaného vzhledu. Drobné předměty vložíte do kapes, které jsou na zip. Na zadním dílu je rozparek pro cirkulaci vzduchu. Předběžná cena 699 Kč.

 

Tchibo7 2
Sportovní podprsenka
Podprsenka pro silnou oporu se zdvojenými košíčky. Materiál kombinuje látku a síťovinu. Předběžná cena 549 Kč.

Sportovní legíny
Nepřehlédnutelně barevné. Legíny s úpravou DryActive Plus mají elastický pas a kapsičku na zadní straně. Předběžná cena 449 Kč.

 

Tchibo8Tchibo9
Sportovní triko
Zdobný výstřih na zadním dílu. Triko je z prodyšného síťovinového materiálu s úpravou DryActive Plus. V nabídce je tmavě modré s melírem a meruňkové s melírem. Předběžná cena 299 Kč.

 

tchibo10
¾ sportovní legíny
Kapsa pro smartphone a druhá na klíče. Legíny s úpravou DryActive Plus mají elastický pas s kapsičkou na vnitřní straně. Předběžná cena 399 Kč.

 

Tchibo11 2
Funkční triko s dlouhým rukávem
Udrží tělo v optimální teplotě. Triko je s úpravou DryActive Plus, je chladivé díky funkčnímu polyamidovému vláknu a má v podpaží prodyšnou vsadku ze síťoviny. Předběžná cena 449 Kč.

Sportovní kalhoty
Pro běh i jiné sporty. Kalhoty jsou s úpravou DryActive, mají prodyšnou vsadku ze síťoviny na zadním dílu a dvě boční kapsy se zapínáním na zip. Předběžná cena 499 Kč.

 

 tchibo taska

Sportovní taška
Sportovní a módní. Taška má odolný svrchní materiál odpuzující vodu a nečistoty. Hlavní přihrádka je na zip, uvnitř jsou dvě zásuvné kapsy, kapsa na zip a klip například na klíče. Součástí je vyjímatelný sáček na mokré věci. Rozměry tašky jsou 43 x 43 x 19 cm. Předběžná cena 499 Kč.

 

Tchibo13 2

Sportovní topy, 2 ks
Topy lze kombinovat. Oba jsou s úpravou DryActive Plus. Z jednoho topu uděláte snadno dva různé, které můžete nosit zvlášť nebo vrstvit. Předběžná cena 399 Kč.

 

svihadlo

Elektronické švihadlo
Rychlý přehled o výkonu. Švihalo má LC displej, na kterém vidíte počet přeskoků a spotřebu kalorií. Je opatřen časovačem s funkcí alarmu. Délka švihadla je 3 m. Baterie jsou součástí balení. Předběžná cena 299 Kč.

 

 

O firmě Tchibo
Tchibo je jedním z největších výrobců kávy na světě a je vedoucí firmou na trhu pražené kávy na mnoha evropských trzích včetně České republiky. V ČR také zaujímá přední pozici na trhu kávového občerstvení a je rovněž jedním z největších mezinárodně působících maloobchodních prodejců. Své výrobky nabízí prostřednictvím vícekanálového distribučního systému, který tvoří síť kamenných prodejen Tchibo, internetový obchod a síť prodejních míst ve vybraných prodejnách obchodních řetězců.
Společnost byla založena v roce 1949 v německém Hamburku, kde má své ústředí. V České republice působí prostřednictvím Tchibo Praha, spol. s r.o. od roku 1991 v segmentu pražené a instantní kávy a jednoporcových kávových systémů pod známými značkami Tchibo, Jihlavanka a Davidoff Café. Od roku 2004 rozvíjí Tchibo Praha na českém trhu obchodní činnost zaměřenou na prodej spotřebního zboží. Od počátku roku 2014 nabízí prostřednictvím svého e-shopu také služby cestovního ruchu.
Společnost Tchibo podniká odpovědně. Dlouhodobě se angažuje v mnoha projektech zaměřených na trvale udržitelnou produkci kávy, bavlny či dřeva i zajištění odpovídajících pracovních a životních podmínek malopěstitelů a pracovníků v továrnách. Aktivně pomáhá řešit otázky jako globální oteplování, ohleduplné hospodaření s vodou, půdou, energiemi i zdroji, nakládání s odpadem či zachování biodiverzity. Zapojuje se do činnosti mnoha místních komunit.


Zdroj, foto: www.tchibo.cz

 

 

 

 

 

29. červen 2022
Dnes má svátek Petr a Pavel

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek