Leden v Aquapalace Praha je měsícem detoxikace

Leden v Aquapalace Praha je měsícem detoxikace

40 2

Jestliže se chcete po Vánocích vrátit do formy, anebo letos konečně získat vysněnou postavu, je správný čas na detoxikaci. Pokud se nechcete trápit krutou hladovkou, vyzkoušejte účinnou očistu, která bude pro tělo zaručeně příjemnější. Wellness odborník radí, jak na to.

 

Možná si myslíte, že vaše tělo detox nepotřebuje, protože netrpíte celulitidou, cítíte se dobře a dokonce jste se o Vánocích vzorně drželi, nepřejídali se a nepolevili ani ve sportovních aktivitách. Čas od času je ale očista těla potřebná i zevnitř a to i přes to, že žijete zdravým životním stylem. „Pokud se cítíte unaveni, trpíte na studené ruce či nohy, vaše pokožka není tak pružná jako dříve a vlasy ztrácejí lesk, je čas na detoxikaci organismu,“ vysvětluje Zuzana Škoríková, manažerka Spa&Wellness Aquapalace Praha.

Toxiny v těle člověka nevznikají pouze tím, že si dopřeje skleničku alkoholu, cigaretu nebo něco sladkého. Důvodem je také stres a vnější vlivy.

59 U

 

Užijte si detox naplno

Tělová procedura detox začíná osvěžujícím peeligem celého těla, který odstraní odumřelé buňky z pokožky. Ošetřená pokožka je po něm vláčná a připravená vstřebat účinné látky z plazma gelu z mořských řas, který působí blahodárně a dokonce zmírňuje projevy kožních onemocnění jako jsou ekzémy či lupenka. Poté je od krku až po chodidla aplikován zábal z mořského bahna, jež si vychutnáte buď na běžném lůžku nebo na vodním lehátku prohřátém na 37 stupňů. Kombinace vůně mořských řas, tlumeného světla a příjemného pohupování na vodním lůžku vás přenese doslova na mořskou hladinu. Závěrečná aplikace hydratačního séra pokožku nejen provoní a dodá jí hebkost, ale podtrhne i prožitek z dokonalé relaxace.

 

Proceduru lze zakoupit na pokladně Spa&Wellness Aquapalace Praha za 1.490 Kč

 

Zdroj, foto: Spa&Wellness Aquapalace Praha.

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek