Prosinec v Aquapalace Praha

Prosinec v Aquapalace Praha bude patřit animáku Cars a vánočním akcím!

Přijďte si užít prosincové dny do Čestlic!

12355154 10206446727224546 863830543 n

Také jste propadli pekelně rychlému animáku o bláznivých Cars? Navštivte v prosinci Aquapalace Praha a užijte si auty nabitý program. Děti usednou za volant známého auťáku, vyzkouší rychlost na závodním okruhu, zdolají překážkovou dráhu přes pneumatiky a zhlédnou vylovení vraku Bleska McQueena z vlnobití. To ale není vše! O zábavu i vánoční atmosféru bude postaráno každý adventní víkend.

 

V sobotu 2. prosince od 15. hodin navodí sváteční atmosféru dětský sbor Coro Piccolo, hudební show populárního Josefa Vágnera, kterého doprovodí moderátor rádia Evropa 2 Jakub Štěpán. Po setmění, v 17. hodin, se můžete těšit na slavnostní rozsvícení vánočního stromečku.

 

Všem hodným dětem rozdají ve Vodním světě sladkou odměnu Mikuláš a jeho pomocníci v sobotu 9. prosince v 15. hodin. Překvapením večera bude vystoupení zpěvačky Leony Gyongiosi s gospelovým sborem.

 JIR 0361

I třetí adventní víkend se pyšní skvělým programem. Hostem sobotního odpoledne bude písničkář Jakub Ondra. Těšit se můžete i na tematické kreativní dílničky, ve kterých si děti vyrobí vlastní vánoční ozdoby, které si odnesou domů.

 

Pohádkové vánoční prázdniny

 

V sobotu 23. prosince, kdy už budou děti netrpělivě čekat na Ježíška, jim můžete zkrátit dlouhou chvíli a užít si příjemné odpoledne u Stromu splněných přání v ČEZ Paláci pokladů, kde pro ně bude připraven malý dáreček.


Během studených vánočních prázdnin Aquapalace Praha navštíví princezny, draci, stateční rytíři, vodníci a další pohádkové postavy. Těšit se můžete, ale i na Spidermany nebo Elzu z Ledového království.

 

Silvestr pod vodou


Užijte si poslední den v roce právě v Aquapalace Praha. V 15. hodin na vás čeká „půlnoční“ přípitek v ČEZ Paláci pokladů a pěvecké vystoupení mladé zpěvačky Adély Částkové.


Přijďte si užít prosincové dny do Čestlic!

29. červen 2022
Dnes má svátek Petr a Pavel

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek