TOP hotelový zážitek aneb Dotkněte se hvězd

TOP hotelový zážitek aneb Dotkněte se hvězd

Tuli vaky 1

Léto je obdobím, které je pro mnohé z nás tím nejlepším obdobím v roce. Taky si říkáte: “Všude dobře, doma nejlépe?” Přesto můžete vyrazit na víkend i týdenní dovolenou na místo, kde se budete cítit jako “home.” V Tatrách nejenže zrelaxujete, ale přes léto tu zažijete mnoho nezapomenutelných chvil.

 

Kdyby mohly zdi secesního klenotu na břehu Štrbského plesa vyprávět, byla by to strhující sága.
•    romantický vzhled hotelu
•    unikátní služby
•    gastronomické zážitky
•    dokonalý relax
•    a co teprve okolí hotelu, které nabízí bezbřehé možnosti turistiky a aktivity (golfové hřiště, pozorování medvěda hnědého, panoramatické lety, rafting, horské koloběžky, aj.)

 

POBYT V GRAND HOTELU KEMPINSKI HIGH TATRAS NEMÁ CHYBU

Nejromantičtější večeři můžete zažít v soukromí panoramatické věžičky Grand Hotelu Kempinski High Tatras. Věžička má 360° výhled na tatranskou přírodu. Pohled na štíty Vysokých Tater a hladinu Štrbského plesa si můžete užít při západu slunce. Takovou večeři si při příležitosti návštěvy Vysokých Tater dopřáli i japonský princ a japonská princezna. Vybrat si můžete ze tří různých menu a ochutnat můžete speciality připravené šéfkuchařem Tomášem Tejbusem, jako například Terinku z kachních foie gras s lanýžovým chlebem nebo krůtí stehno připravené metodou sous-vide. Dotknout se hvězd můžete i díky soukromé vířivce, která se nachází ve věžičce patřící k nejromantičtějšímu apartmánu, a to Novomanželskému. Jeho soukromí si po svatbě v hotelu vychutnal i nejúspěšnější slovenský cyklista Peter Sagan s manželkou.

 

A ještě něco navíc...

 

Relaxace v tulivacích na terase

 

Pohodlně se usaďte do sedacích vaků, čtěte si knihu, povídejte si s kamarády nebo jen tak odpočívejte při pohledu na klidnou hladinu Štrbského plesa a na majestátní tatranské štíty.

 

Nabíječky elektromobilů

 

Vynikající zpráva pro všechny, kteří chrání životní prostředí. V hotelu mají k dispozici dvě nabíječky na elektromobily - Jednu univerzální pro vozidla s konektorem Type 2 a druhou speciální pro elektromobily značky Tesla ..

 

Tip od Lady in Red Alexandry Džuganovej - Piknik při Štrbském plese

Picnic 2017

Vychutnejte si romantické odpoledne nebo večer ve společnosti milované osoby s výhledem na Štrbské pleso. V piknikovém koši najdete samé dobroty z naší restaurace. Záleží jen na Vás, zda svoji polovičku překvapíte i květy, které si můžete u nás objednat.

 

Tip ZION SPA LUXURY na letní SPA ošetření - Milion květin

 

Obklopte se milionem květů díky 75-minutové masáži. Součástí procedury je aplikace tělového másla a omlazující ošetření prostřednictvím tělového zábalu, na jehož konci vás čeká uvolňující masáž hlavy a nohou. Nebude chybět ani příjemná tečka na závěr v podobě Pure collagen face spray, díky čemuž budete opět zářit. Cena 135 EUR

 

 

Zdroj foto:  Grand Hotel Kempinski High Tatras

12. červenec 2020
Dnes má svátek Bořek

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže