Mistrovství ČR v jízdě na toboganech

Mistrovství ČR v jízdě na toboganech

www.aquapalace.cz

MČR v jízdě na tobogánech web
Již sedmý ročník tradičního závodu mistrovství ČR v jízdě na toboganech proběhne v sobotu 27. 5. 2017. Návštěvníci Aquapalace Praha si budou moci užít nejen závodní klání, ale i bohatý doprovodný program v podobě speciálních animací.


Netradiční závod bude rozdělen do čtyř kategorií: děti od 8 do 12 let, mládež od 13 do 18 let a muži a ženy nad 18 let. Návštěvníci se také po zimě mohou těšit na znovu otevřenou oblíbenou atrakci Divoká řeka, která je zároveň spojená s toboganem Canyon; dohromady tvoří délka tratě přes 250 metrů zábavy, což je zatím bezkonkurenčně nejdelší tobogan ve střední Evropě.

 

Loňskou absolutní vítězkou se stala Aneta Přibylová s časem 15,78 sekundy. Počkejme si, zda bude rekord překonán třeba některým z našich hostů, mezi nimiž bude i Dominika Myslivcová, Patricie Solaříková, Jan Antonín Duchoslav nebo Eva Decastelo. V každé kategorii pak vyhrává závodník s nejlepším časem, ceny pro vítěze poskytne organizátor akce, Aquapalace Praha. Hlavním partnerem akce je firma Garmin a dalším partnerem je firma Chocoland.

 

 „Myslím, že v tomto roce nás čeká velmi silná účast, tak přeji závodníkům hodně zdaru. Nesmíme však zapomenout, že jízda na toboganu je především zábava – a ta u nás nikdy nechybí,“ říká Tomáš Dufek, komerční ředitel Aquapalace Praha.


Více informací a registraci najdete na www.aquapalace.cz v sekci kalendář akcí.

Každý den si u nás můžete užít moře zábavy a relaxace.

 


Resort Aquapalace Praha
Resort Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb a zábavy pro celou rodinu. Prostor pro relaxaci najdete v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postarají v moderním fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí jedinečného SPA. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem. Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a nejzábavnějšího aquaparku ve střední Evropě – Aquapalace Praha – je společnost GMF Aquapark Prague, a.s.


 

Zdroj, foto: www.aquapalace.cz

 

11. červenec 2020
Dnes má svátek Olga

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže