Dolní Morava otevírá léto plné zážitků soutěží o ceny

Dolní Morava otevírá léto plné zážitků soutěží o ceny v hodnotě 100 000 korun

Dolni Moravavodni park 3

Léto otevírá brány - a s ním letní zábava na Dolní Moravě. Od posledního květnového víkendu se můžete těšit na každodenní provoz lanovky na Stezku v oblacích. Květnoví návštěvníci se povozí o víkendech. Od prvního máje mají ale všichni stejnou příležitost vyhrát ceny v hodnotě 100 000 korun ve fotosoutěži. Hraje se o pobyt ve Wellness hotelu Vista, v penzionu Terezka, pronájem karavanu, poukazy na značkovou sportovní výbavu a další skvělé ceny. Zapojit se do soutěže je velmi snadné. Pošlete jednu fotku ze Stezky v oblacích, kterou jste sami pořídili, na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do Facebookové zprávy Stezky v oblacích nebo ji označte hashtagem #soutezskywalk.

Dolni Moravastezka 3

Na Dolní Moravě vás toho ale čeká mnohem víc. Děti se vyřádí v Mamutíkově vodním parku, malé objevitele bude bavit Pískový svět a zaručeně se na hodiny zabaví v Lesním zážitkovém parku. Program na celý den a pro celou rodinu si můžete naplánovat díky husté síti cyklostezek. V půjčovně Marcelka na vás teď čekají nová horská kola. Můžete se také nechat omámit úžasnými výhledy do krajiny ve spleti pěšinek a cest pro pěší turisty. Na Stamichmanově naučné stezce vás doprovodí Stamichman, který vás naučí rozpoznávat kamzíky nebo stavět kamenice.

Dolni Morava Lesni zazitkovy park 2

Pobyt na Dolní Moravě si ale užijí nejenom vaše děti. Dopřejte si chvíle odpočinku, objednejte si zvýhodněný balíček Wellness pobyt s masáží a nechte se hýčkat. Využít můžete ajurvédské masáže, užijete si naprosto unikátní masážní rituály, speciální koupele v růžích či horských bylinkách, svým zádům ulevíte ve vířivce, imunitu posílíte ve finské sauně, a to nejlépe na saunové noci při úplňku, celkovému posílení organizmu pomůže Kneippův chodník. Vybrat si můžete z mnoha dalších spa procedur a fyzičku zlepšíte ve fitness & kardio zóně. Pár dní ve wellness světě v hotelu Vista zatočí se stresem a únavou.

Dolni Morava Stezka v oblacich 2

Vyrazit můžete navíc na některou z naplánovaných akcí. Chystá se pro vás Dětský den na Dolní Moravě, Kilpi Trail Running - Kralický půlmaraton 2017, Mamutíkovo noční dobrodružství, Den plný zážitků, akustický koncert Marka Soldána, sraz veteránů, Magickou noc za svitu luceren a hvězd a mnoho dalších akcí. Milovníci dobrého jídla jsou zváni na výtečné degustační menu v restauraci Podbělka, které najdou též hosté ve speciálním pobytovém balíčku Gurmán.  

Dolni Morava Wellness hotel Vista 1

Zvýhodněných balíčků je k dispozici více. Největší zájem je však o ten rodinný. Obsahuje totiž neomezené vstupy do parků, wellness světa i fitness centra, animační programy pro malé i velké, snídaně, večeře a ubytování v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu Vista. S výběrem raději neotálejte. Tyto speciální rodinné pobyty se rychle plní. Podrobnější informace o Stezce v oblacích, fotosoutěži, ubytování, wellness i kulturním vyžití najdete na www.hotel-dolnimorava.cz nebo www.dolnimorava.cz

 

Zdroj, foto: www.hotel-dolnimorava.cz

www.dolnimorava.cz

 

 

27. červen 2022
Dnes má svátek Ladislav

Počasí


logoNR1 

 

ALBATROS MEDIA RGB

 

logomotylek