NOC PLNÁ SVĚTEL A LUXUSU - GRAND HOTEL KEMPINSKI

NOC PLNÁ SVĚTEL A LUXUSU. TAKOVOUTO OSLAVU SLIBUJE GRAND HOTEL KEMPINSKI VE VYSOKÝCH TATRÁCH

Kempinski Special Weekend SHARED IMAGE 1

Chcete zažít pořádnou narozeninovou oslavu, která bude plná luxusu a překvapení? V dubnu si určitě přijdete na své. Hotelová síť Kempinski totiž oslavuje 120. výročí založení.

Grand Hotel Kempinski High Tatras se díky kvalitním službám, krásnému prostředí a pohádkové atmosféře pravidelně umísťuje na předních příčkách hodnocení nejlepších hotelů. To, že tam právem patří, vám dokáže i na narozeninové oslavě sítě, pod jejíž křídly působí od svého otevření.

„Je to pro nás výjimečný okamžik, když hotelová síť Kempinski otevřela svůj první hotel v Berlíně v roce 1897. Ke 120. výročí jsme proto chtěli připravit něco unikátního. Hosté se mohou těšit na speciální víkend, jehož součástí bude noc plná světel spojená s komorním koncertem slovenské divy Márie Čírové,“ přibližuje oslavy hotelové sítě Kempinski Kathrin Noll, generální manažerka Grand Hotelu Kempinski High Tatras.

Hotel Entrance Summer Evening

Luxusní oslava se bude konat v sobotu 8. dubna a po komorním koncertě si budou moci hosté vychutnat šampaňské známé francouzské značky Henri Giraud. Kulinářské speciality si pro hosty Grand Restaurant připravil Tomáš Tejbus. Kromě osobního setkání s managementem na Vás čeká i unikátní otevírání šampaňského metodou sabráž, kterou předvede someliér Matúš Hamara a chybět nebude ani narozeninový dort.

 

Tradicemi a luxusem budete v tatranském Grand Hotelu Kempinski High Tatras doslova obklopení. Zachytává půvab královských dob, ale taktéž pohodlí dnešní doby. Vybrat si můžete ze široké nabídky pokojů, ze kterých budete mít výhled na jezero anebo okolní přírodu. V průběhu dne můžete poznávat krásy Tater, dopřát si kávu na Lomnickém štítě anebo se nechat rozmazlovat v hotelovém ZION SPA LUXURY. Večer tak budete plní energie a naplno si užijete narozeninovou oslavu. Určitě však nepromeškejte i další koncerty. V květnu vystoupí legendární rocková skupina Tublatanka a pro nejmenší je při příležitosti Dne dětí připravené vystoupení hudebního dua Spievankovo.

Více informací o akcích najdete na hotelé stránce www.kempinski.com/hightatras

 

Zdroj foto: Grand Hotel Kempinski High Tatras.

14. červenec 2020
Dnes má svátek Karolína

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže