Toskánsko - cestování, ubytování, dovolená

Toskánsko - cestování, ubytování, dovolená

www.italiecestovani.com

renataPrez tosk 2

Renata Kostelnikova a Antonio Sferlazzo, specialisti na Toskánsko, agroturistiku, vinařské a enogastronomické zájezdy v Itálii, vám pomůžou zorganizovat dovolenou a itineráře v nejmalebnějším regionu Itálie.

 

Luxusní toskánské vily, tradiční kamenné usedlosti v Chianti a na toskánském venkově, zařízené v rustikálním toskánském stylu, komfortní apartmány u Vatikánu v Římě, Bed & Breakfasty a hotely v centru Florencie, luxusní vily na Sicílii a ostrovech Lipari, rodinné apartmány u moře na pobřeží jižního Toskánska, wellnes pobyty v termálních střediscích, golfová turistika.

 

Vinařská turistika v Toskánsku a vinařské stezky DOCG Chianti, Montalcino, Montepulciano, Bolgheri a v dalších italských regionech: Piemont, Veneto, Alto Adige, Sicílie.

Tradice, kvalita a jedinečnost; to je pobyt s námi, který uspokojí i nejnáročnějšího klienta ve všech ročních obdobích...

 

Ubytování Toskánsko - doporučujeme

Upozornění: všechny ceníky, které se nacházejí na stránkách jednotlivých zařízení NEjsou platné v případě, že celý ubytovací komplex je pronajatý jako celek, včetně venkovních ploch (například na svatbu). V tomto případě bude vyjednána s majetkem struktury cena, která bude zákazníkovi komunikována v předběžném rozpočtu.


TOSKÁNSKO
Toskánsko, obdivuhodná harmonie mezi člověkem a přírodou


Shrnout v pár řádcích podstatu Toskánska je úkol skutečně nesnadný. Díky výjimečné rozmanitosti toskánské krajiny jsou možnosti pro turisty opravdu neomezené. Pláže Maremmy se po pár kilometrech proměňují na vrcholky Apuánských Alp, přeplněné historické centrum Florencie na klid okolní krajiny, divoké lesy, olivové háje a vlnící se vinice Chianti na něžné pahorkatiny Crete Senesi.

 

Toskánsko a umění tvoří nerozlučnou symbiózu. Vlast četných géniů, jako Leonarda a Michelangela, jejíž velkolepost je oslavována na celém světě; Toskánsko bylo v průběhu staletí zvěčněno umělci, opěvováno básníky a prozaiky, milováno turisty pro svou nespornou krásu a velké množství svých klenotů.


Dovolená v Toskánsku

Věnovat se turistice v Toskánsku znamená obdivovat nepopíratelné krásy umění, účastnit se místních slavností, ochutnávat typické produkty a degustovat vína, která učinila tento kraj mezinárodně uznávaným. Toskánsko disponuje výjimečným gastronomickým bohatstvím pro svou kvalitu i kvantitu a je vyhledávané náročnými klienty a labužníky italské kuchyně.

Toskánsko je po staletí považováno za kolébku turistiky a je to region, který nabízí různé formy dovolené: klasické pobyty u moře - více než 300 kilometrů pobřeží, termální turistika – cíl pro toho, kdo hledá ozdravení organismu, ale zároveň zábavu a přímý kontakt s přírodou, výlety do měst s bohatou historií a uměleckými památkami, dovolenou se sportovním vyžitím.


Agroturistika v Toskánsku

Nejpříznačnější formou dovolené v Toskánsku je bezesporu agroturistika – pobyt v komfortních venkovských usedlostech, které jsou v souladu s přírodou a zároveň na dosah od významných kulturních měst se svou jedinečnou středověkou a renesanční architekturou. Staré usedlosti obklopené vinicemi, kamenné domy usazené v krajině – to jsou pojmy, které Toskánsko učinily slavné na celém světě. Výsledkem je, že staré a moderní, tradice a inovace, relax a sportovní aktivita se mísí v dokonalou harmonii a dávají život nové dimenzi dovolené, tak žádané v posledních letech.


Tak tedy... tisíce důvodů pro návštěvu Toskánska... objev s agenturou Itálie-cestování ubytování svých snů... a prožij dovolenou v Toskánsku

 

www.italiecestovani.com


Vinarske zajezdy: https://youtu.be/9ClDMWZRHyM

 

Reality Toskansko: http://www.tuscany-properties-for-sale.com/cz/index.php

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj, foto: italiecestovani

 

4. červenec 2020
Dnes má svátek Prokop

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek

 

 

Soutěže