Polar M200 – ideální průvodce na cestě k aktivnímu životu, dobré kondici a osobním rekordům

Polar M200 – ideální průvodce na cestě k aktivnímu životu, dobré kondici a osobním rekordům

www.polar.com

polar M200 image
Polar představuje dlouho očekávaný model M200 – cenově dostupné, vodotěsné běžecké hodinky s integrovanou GPS, které měří tepovou frekvenci na zápěstí.
Značka Polar, průkopník na poli sportovní a rekondiční technologie a více než 35 let leader v oblasti monitorování srdečního tepu, stále rozšiřuje portfolio produktů pro běhání.  Novinka na trhu, výjimečné běžecké hodinky Polar M200 měří fyzickou aktivitu 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Lehký, kompaktní design a čistý, moderní vzhled přidávají na stylu jakémukoli oblečení, a to jak v průběhu, tak i mimo trénink. Na výběr jsou dvě velikosti perfektně padnoucích pásků v červené a černé barvě, samostatně lze koupit další výměnné barevné varianty pásků, takže není nic jednoduššího, než hodinky barevně sladit s aktuálním outfitem. Polar M200 má GPS, je odolný vůči vodě, sluší mužům i ženám a díky kontrastnímu displeji s vysokým rozlišením je vhodný pro venkovní použití v každém počasí.

polar m200 black
Pohodlný a stylový Polar M200 si oblíbí běžci na jakékoliv úrovni, nadšení amatéři i zkušení profesionálové.  Prostřednictvím integrované GPS poskytuje všechny klíčové údaje, jako je tempo nebo uběhnutá vzdálenost. Měření tepové frekvence optickým čidlem probíhá na základě jedinečného algoritmu, vyvinutého a optimalizovaného firmou Polar. Při plném dobití nabízí Polar M200 šest hodin tréninkového času s GPS a měřením tepu. Díky špičkovým technologiím jsou k dispozici další způsoby, jak sledovat každodenní činnost: kromě počítání kroků a spálených kalorií Polar M200 upozorní, kdy je čas vstávat a přerušit dlouhé období nečinnosti.  Prostřednictvím vibrací informuje o příchozích hovorech, zprávách, předává upozornění z kalendáře a sociálních sítí. A dokáže ještě mnohem více!

polar m200 red
Po propojení běžeckých hodinek Polar M200 s Polar Flow, on-line službou, která je zdarma k dispozici jako aplikace (iOS a Android) a jako webová služba, získají uživatelé dokonalý, detailní přehled o všech svých aktivitách. V Polar Flow naleznete Running Program, kde stačí zadat vybraný cíl (5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton) a personalizovaný program pro běžce připraví na míru osobní tréninkový plán v délce několika týdnů až měsíců. Přesný, motivující, spolehlivý.

 „Značka Polar má bohatou historii v oblasti monitorování srdečního tepu. Jsme hrdí na toto dědictví a stále jej rozvíjíme prostřednictvím nových technologií, jako je naše měření srdečního tepu na zápěstí, což v konečném důsledku vede k novým produktům – Polar M200. Běžci ocení možnost propojit hodinky s personalizovaným tréninkovým programem, který z M200 dělá osobního trenéra, který vás koučuje, tak abyste optimalizovali svůj výkon a dosáhli daných cílů,” říká Marco Suvilaakso, Chief Strategy Officer ve společnosti Polar.

Polar M200 stojí 3 990 Kč, v prodeji bude od 8. 12. 2016 v eshopu www.mujpolar.cz a www.vasekuchyne.cz
 
O firmě Polar  
Značka Polar byla založena v roce 1977, kdy společnost Polar Electro jako první vyrobila bezdrátový měřič srdeční aktivity. Od té doby je firma leaderem na trhu v kategorii sporttesterů a osobních sportovních přístrojů.  Za jejím úspěchem stojí hluboké porozumění lidské fyziognomii, psychice, životnímu prostředí a také spolupráce s předními sportovními institucemi. S téměř 40ti lety zkušeností v inovačním fyziologickém a sportovním lékařském výzkumu se Polar zaměřuje na všechny úrovně fyzické zdatnosti. Nabízí ucelenou řadu produktů, včetně cyklocomputerů, praktického sportovního vybavení, trackerů osobní aktivity, vzdělávacích aplikací a on-line služeb. Jejich oceňované trackery jsou volbou číslo jedna mezi spotřebiteli na celém světě.  Společnost má centrálu v blízkosti Oulu ve Finsku, působí ve více než 80ti zemích, její produkty nabízí přes 35 000 prodejců. Více informací na www.polar.com

 

 

 

Zdroj, foto: www.polar.com; 2media

19. únor 2020
Dnes má svátek Patrik

Počasí


jota

 

banner Luxor1

 

 bustourist

 logomotylek